Doktora gitmeli miyim?

ÖzlemÖzlem96
Sevgili anne adayları bana cevap verirseniz çok mutlu olurum. ben Suanda hamileyim hem kanda hemde testte gebelik görünüyor ancak 873 olan beta hcg 2 gün sonra 1115 e çıktığı için doktor bu gebeliğin sağlıksız olduğunu söyledi ve bana ya dış gebelik ya da düşük yaşayacaksınız kesinlikle aklınızdan bebek konusunu çıkarın bebeginiz olmayacak şeklinde kesin bir yargıda bulundu. bundan sonra tek konusacagimiz ve dikkat etmemiz gereken sizin dış gebelik veya düşük yaşayıp yasamadiginizi dikkat etmek dedi. Şu an hicbir sorununum yok agrim sizin yok geyet iyi haldeyim ve bebegimin olmadigini düşünmüyorum hala test yapıyorum ve pozitif çıkıyor. ama o doktor beni öyle üzdüki doktora gitmek bile istemiorum psikolojik olarak etkilendiğim için kötü şeyler duyacağım diye düşünüyorum. O doktor en son 2 gün sonra tekrar gel kan değerine bakcaz dedi ama gitmedim o doktora ve şimdide başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum sizce biraz daha beklemelimiyim? Yoksa gitmelimiyim. Fikirleriniz çok önemli lütfen yazın. Benim gibi grbelik kesesi görünmesede ve kan degeri yavaşta olsa arttığı halde saglikli gebelik yaşayanlar var mı?
Doktora gitmeli miyim?
5
1
Görüşünü yaz