Çocuklarımız arasındaki kardeş kıskançlığını aşmak için ne yapabiliriz?

kalıcıdeğilimm
Sitede bana yardımcı olabilecek bir pedagog var mı Emin değilim ama gene de sormak istiyorum.
6 yaşında bir oğlum var eşimin 4 yaşında kızı (ikinci evliliklerimiz yani) 2 sene önce evlendik. Şimdiye kadar her şey yolundaydı. Her çocuk gibi kavga ettiler tabii ama abartı değil Başta pedagog desteği aldık sonradan bıraktık. Benim oğlumun babası Fransada yaşıyor şimdilik çok görüşmüyorlar hele pandemi iyice açtı arayı fakat ilerde eğitimi için babası da ben de Fransada babası ile kalmasından yanayız. Neyse eşimin kızı ise arada bizde arada annede kalıyor.
Hayatımın minik bir bölümünü aktardıktan sonra kısa süre önce aramıza dahil olan Asena'dan bahsetmek istiyorum sizlere, 😂😂 kendisi 2 aylık bir bebek. ve tahmin edemeceğiniz kadar çok kıskançlığa sebep oluyor kendisi
Sakin kalmaya çalışıyoruz ama bizim iki yaramaz çocuğu ağlatıp duruyor. fiziksel olarak zarar vermeseler de çocuk tam uyuyacak bi çığlık bi kıyamet 🤦🏻‍♀️
Kendi çocuğumdan asla ayırmıyorum eşimin kızını. Azarsa ona da azar, sevgiye ona da sonsuz sevgi.
Sadece herhangi bir akıl lazım bana. Teşekkürler iyi akşamlar 😂
Çocuklarımız arasındaki kardeş kıskançlığını aşmak için ne yapabiliriz?
5
3
Görüşünü yaz