Eşim kızımı dövmüş çok kötüyüm, ne yapıyım şimdi ben?

Gizli Üye
Eşimle severek evlendik bi kızımiz oldu sonra gayet mutlu bi evliliğimiz vardı ben iş için başka şehire gitmiştim 1 2 haftalığına komşularımdan biri aradı eşim kızımızla kavga etmiş kızıma şiddet uygulamış ben bunu duyunca hemen kizımın yanına geldim kızımın durumu çok kötü her yerinde morluklar var bi anne bunu nasıl yapabilir güvenilir doktoragötürdümAllaha şükür
kalıcı hasarı yok kremlede morluklar geçicekmiş
tabi eşim de utancından gelemedi aradı açmadım özür dilerim kendimi kaybettim gibi
şeyler yazıyor ben de şimdi bu kadına ne yapıyım kizıma yaptığının aynısını ona yapmayı düşünüyorum bu günedek ona el kaldırmadım
küçük kavgalarımız oldu ama tartışmada bile çok sesimi yükseltmemişimdir ama şimdi bi kere kizımı bunu yapan bi insana nasıl güveniyim ben doktor dedi savcılıktan uzaklaştırma emri al eve yaklaşamaz diye
küçükte değil morluklar kim bilir kizımın canı ne kadar yanmıştir kendimi zor tutuyorum kızımın şu anda tek güvenebileceği insan benim diye
kızımın psikolojisini de bozdu şimdi ben bu
kadına ne yapiyım kızıma yaptığının aynısını
yapmayı düşündüm ama benle gücü aynı olmayan birine el kaldıramam ama o da onla
gücü aynı olmayan ufacık kızıma el kaldırabiliyorsa bende ona kaldırırım ama kızımı
korkutmak istemiyorum kaç saat bana sarıldı bırakmadı baba çok canım acıyor diye kizımı
öyle gormeyede dayanamıyorum sizce ben bu kadına ne yapıyım
Güncellemeler:
3 ay
Güncel
3 ay
Güncell
Eşim kızımı dövmüş çok kötüyüm, ne yapıyım şimdi ben?
13
6
Görüşünü yaz