Kitap seçimleriniz dönemsel olarak değişiklik gösterir mi?

ZeynepNihal
Bu zamana kadar hayatımın birçok döneminde farklı türde kitaplara ilgi duydum, büyük çoğunluğunu mesleki kitaplarım oluşturuyordu, ta ki anne olacağımı öğrenene kadar.
Beslenme alışkanlıklarım, uyku saatlerim, spor aktivitelerim ve kitap seçme alışkanlığım da elbette değişim göstermişti.
İlk aylarda büyük araştırmalar yaptım, kitaplar araştırdım ve birçoğunu da bulup okudum. İçlerinde beni etkileyen birkaç kitap vardı, şüphesiz bunlardan biri de
'' İlk Bir Yıl Bebek Rehberi '' Şiddetle tavsiye etmeden geçemediğim nadir kitaplardan biri.
Birkaç gün önce elime Dr. Görkem Astarcıoğlu'nun '' Bebek Rehberi '' kitabı geçti. Bu güzel hediye için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Anlatım tarzının insanı yormaması, kelimelerin yalın hali okumanın hazzını artırıyor. İçinde ilk gebeliği olanlar için de, ikinci hatta üçüncü gebeliği olanlar için de birbirinden güzel bilgiler barındırıyor.
Aslında doğru bildiğiniz birçok şeyin yanlışlığını fark edebildiğiniz, özetle farkındalık oluşturan harika bir kitap olarak ele alınmış.
Peki sizin de kitap seçimlerinizin yaşadığınız dönemlere göre değiştiği oldu mu?
Kitap seçimleriniz dönemsel olarak değişiklik gösterir mi?
2
2
Görüşünü yaz