Ikinci çocuğu ilk çocuğum kadar sevememekten korkuyorum. Bu normal mi yoksa buna benzer endişeler yaşayan oldu mu?

Gizli Üye
Ben tekne kazıntısı olarak dünyaya gelmişim. 4 erkekten sonra, menapoze girdim sanan anneme 45 yaşında güzel bir sürpriz yapmışım :D en büyük abimle aramda 25 yaş var... İstenmemişim, bunu hep belli ettiler. Annem ben buyudukce yaşlandı ve beni hizmetci gibi kullanmak istedi. Erkek kardeslerimden ikisi evlendi, bizim evde kaldilar. Karıları, cocuklari... O cocuklarada hep ben baktim. Artık tiksiniyordum cocuk gorunce. Aşık oldum, evlendim. Eşim çok istedi, bir kızım oldu. Yanlis gelecek belki size ama hep kız olsun diye dua ettim, Allah acıdi belki de bilmiyorum ve bir kiz verdi cok sukur. Esim simdi 2. Cocugu istiyor ama ben asla istemiyorum cunku kızıma taparcasına bir sevgiyle yaklasiyorum çok şimartarak buyuttum ne isterse yapiyoruz annem kiziyor laf ediyor ama umrumda degil bana yaptiklarini benimde kizima yapacagimi saniyo heralde. Dedigim gibi ikinci cocuk olursa onu kızım kadar sevememekten korkuyorum. Hele bir de erkek olursa..
Ikinci çocuğu ilk çocuğum kadar sevememekten korkuyorum. Bu normal mi yoksa buna benzer endişeler yaşayan oldu mu?
2
1
Görüşünü yaz