Oğluma kirli çamaşırı sepete at dediğim için kayınvalidemle kavga ettik, ne yapmalıyım?

AneSaa
Yani gerçi olan oldu artık! Sakin kalmayı başaramadım maalesef ve her zamanki gibi haklı da olsam haksız durumuna düştüm! Neymiş küçücük çocuktan medet mi umulurmuş!Çocuklar kirli çamaşırlarını kendileri kaldıramaz mı?
Oğluma kirli çamaşırı sepete at dediğim için kayınvalidemle kavga ettik, ne yapmalıyım?
Ben çocuğumu elimden geldiğince geleceğe hazırlamak, onu iyi yetiştirmekle mükellefim, yapmaya çalıştığım şey de bu. Kayın validem de oğlana söylendiğimi görünce bana yürüdü. Bu sefer ben de :
"Bu benim çocuğum, neyi ne zaman nasıl yapacağı benim sorumluluğumda"
dedim. O da :
"Çocuk senin diye işçi gibi çalıştırmana göz yumamam, o daha küçük"
dedi. Ben de :
"Cehaletinizden bıktım, çocuğuma nasıl eğitim verileceğini biliyorum çok şükür"
dedim. Böyle atıştık...
Şimdi bunu eşime nasıl anlatacağım, buradan kayın validemle ilişkimi nasıl toparlayacağım bilmiyorum. Tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim.
Güncellemeler:
4 ay
Ya kayın validem eşimi aramış bile! Kim bilir neler söyledi! Ben çalışıyor, işteyken kafası buna takılmasın diye akşamı bekleyelim dedim, bana tamam dedi. Sonra gitmiş aramış, eşim akşam konuşcaz senle dedi. Ne yapmalıyım?
38
28
Görüşünü yaz