Üniversite okurken hamile kalmanın kötü yanları?

Gizli Üye
Şimdi eğer bir kız üniversite okurken hamile kalmak istese ve hamile kalsa ne gibi kötü yanları olur. Mesela hamile olduğu süre boyunca hergun normal bir öğrenci gibi üniversiteye giderse sadece doğum ameliyatı için 10 gün üniversiteye gitmeyecek ve doğum yaptıktan sonra bebeği eve gelene kadar annesinin yanında bırakırsa bence eğitimine çok etki etmez ama yine de sizden duymak istiyorum ne gibi kötü yanları vardır?

not: bu soruyu kendim için sormuyorum " ne acelen var " " ne merakmis " gibi şeyler yazmayın çünkü kendim için sormuyorum merak ettiğim için soruyorum ayrıca evli de değilim sevgilim de yok.
Güncellemeler:
1 ay
Bazı salaklar için tekrar söylüyorum ailem beni okumaya gönderiyor ve ben gayet başırılı bir insanim ben hamile kalmaya falan gitmiyorum üniversiteye. Ayrıca hamile de değilim hamile kalmak da istemiyorum evli de değilim evlenmeyecegim de sevgilim de yok. Boş boş konuşmayın kendini akıllı yapan cahil cahil insanlardan ibaretsiniz merak ettim diyorum onlar olayı buyutmek için küçücük neden arıyorlar. Belki ben evliyim belki ailem beni üniversiteye okumaya göndermiş ve hamile kalmak istesem kar
1 ay
Ve hamile kalmak istesem ailem bana karşı çıkmayacak bunların hepsini nerden biliyorsunuz. Salaklar hemen akıllarında gerçek olup olmadığını kendilerinin de bilmediği bir şeyi kurduktan sonra kendileri çöp teneksinden başka birşey değilken gelmiş yorum yapıyorlar.
Cahil ve salakça yorumlar yapacaklar gelmesin
Üniversite okurken hamile kalmanın kötü yanları?
2
3
Görüşünü yaz