Geçmişimden dolayı erkeklerle ilişkim kötü, oğlum olacakmış, yaşadıklarım yüzünden ona kötü davranır mıyım?

Gizli Üye
Beni babam büyüttü o öldüğünden beri yanımda onun gibi şevkatli beni düşünen bir erkek çok istedim babama benzesin istedim şimdi oğlum olacağını öğrendim ama bir sorun var. Toplumumuzda taciz durumları çok yaygın küçükken bende bunlardan payımı aldım içimde erkeklere karşı bir fobi oluştu bir olay yüzünden travma yaşadım şimdi korkuyorum bu oğlan nasıl olacak onu sevecek miyim yaşadıklarım yüzünden ona kötü davranır mıyım? Bir muallaktayım gerçekten nası olur bilmiyorum birde emzirme durumu var bir erkeği nasıl emzireceğm? Çok değişik bir durumdayım belki çocuğu görsem değişirim ama şimdi benim çocuğum diyemiyorum yabancılık çekiyorum bu durum düzelir mi?
Güncellemeler:
1 ay
Kızımda böyle hissetmedim bana çok küçük masum ve savunmasızgöründü onu korumak istedim. Acaba bu çocukta da bu hislerim olur mu?
Geçmişimden dolayı erkeklerle ilişkim kötü, oğlum olacakmış, yaşadıklarım yüzünden ona kötü davranır mıyım?
7
8
Görüşünü yaz