Bebeğimin ölümünü aşamıyorum yapmadığım şey kalmadı konuşmadığım kişi kalmadı üzüntüm bir türlü azalmıyor?

Gizli Üye
Bebeğimi 3 aralıkta ani bebek ölümü sendromundan kaybettim uykusunda aniden öldü doktor bu sendroma neyin sebep olduğunun bilinmediğini söyledi çokkk canım yanıyor zor nefes alıyorum aldığım her nefes beni alev alev yakıyor o kadar doluyum ji nereye kusacağımı şaşırıyorum içimdekileri bu benim nasıl başıma geldi hiç bilmiyorum Allah neden şu ölümlü dünyada bana bu acıyı tattırdı bilmiyorum 1 aylıktı yavrum daha hiçbir şey görmedi bu dünyada sütüm göğüslerimde kalakaldı ölmeden 3 gün önce gece ağlamıştı acıktığı için uyanmadım kemdi kendine susar dedim çok yorulmuştum o gün o davranışım aklıma geldikçe kendimi paralıyorum keşke kalkıp emzirseydim onu o gün diyorum her gün ağlıyorum hep rüyamda onu görüyorum her gün odasında oturup saatlerce ağlıyorum kıyafetlerini kokluyorum bir gün ağlamaktan baygın düşmüşüm gözlerimi hastanede açtım ben bu durumu bi türlü atlatamıyorum bi yavrum vardı şu hayatta oda nasıl olduğunu bile anlayamadan geldi göçtü hayatımdan kısacık bi rüya gibiydi acım geçmiyor ağlayışı zeytin gözleriyle bana bakisi hiçbir şeyi gözümün önünden gitmiyor her gün öldükten sonra üstünde olan beyaz kıyafetini kokluyorum mahvoldum ben mahvoldum acımın tarifi yok yokk
Bebeğimin ölümünü aşamıyorum yapmadığım şey kalmadı konuşmadığım kişi kalmadı üzüntüm bir türlü azalmıyor?
4
2
Görüşünü yaz