Hamileyim ve eşim bana çok kötü davranıyor. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
4 senedir evliyiz ben eşimi herşeye rağmen çok seviyorum bana karşı ilgili olmamasını geçtim alıştım ona artık ama kalbimi çok kırıyor iş yerindeki eşlerle gidilen davete bile beni götürmüyor sadece 1kere götürdü arkadaşlarıyla uludaga gidiceklermiş (eşleride gelicek) beni göturmuycek yine ve ben hamileyim 1.5 aydır yanımda olmasi gerekirken tatile gitmeyi düşünüyor. önceden ona hep yaklasmaya çalışırdım film izlerken yanına otururdum falan kalkar baska koltuğa otururdu kahvalti hazırlarim birlikte yemeyiz tabaga koyar. geçen yanında üzerimi değiştirmeye utandım banyoda değiştirdim banyoya geldi noluyor artik beni sevmiyor musun falan dedi gülerek (sevdigimi biliyor) bende seviyorum dedim (zaten benimle benim onu çok sevdigimi bildigi için evlenmis arkadaşına öyle demişti evlenmeden önce bu kadar sadığını ve sevenini bulamam demiş) artık çok değiştin soğuksun dedi bende beni her zaman iten sensin bunu istiyordun zaten dedim istemiyorum falan demedi ama ertesi gün benimle kahvaltı yaptı ayrica kavga ettigimiz zaman beni biraz hırpalar ya kolumu sıkar ya da iter beni hiç vurmadı ama sonra yanima gelir özur diler kavga ettigimiz zaman ben ona bağırmam çok korkarım kenarda pusarım olduğum yere çirkin bi kadin degilim yani en azindan cevremdekiler beni begenir fizigime dikkat ediyorum bakimliyim evde bile kötü gezmiyorum rahatsiz olmasin diye başkasi olmadigina eminim olsa beni boşardi çocuk istemezdi bana sende en sevdigim özelliğin çok safsın kalbin çok temiz senin gibisi kalmadı artık herseye ragmen beni hala birakmadin diyor ama beni sevmiyorda buna eminim boşanamam hamileyim hem hala cok seviyorum bana sahip çıkacak bi ailem yok
Güncellemeler:
4 ay
Biraz karışık anlatmışım kusura bakmayın aklıma gelen herşeyi yazmayi çalıştım kısa kısa
4 ay
Çok duygulandım bu kadar cevap vericeginizi tahmin etmiyordum destek mesajlarınız için teşekkür ederim
Hamileyim ve eşim bana çok kötü davranıyor. Ne yapmalıyım?
60
60
Görüşünü yaz