Oğlum eşcinselmiş evden kaçtı, kendimi affettirmek için ne yapmalıyım??

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar 49 yaşındayım 3 çocuklu dul bir ev hanımıyım kocamı toprağa vereli 5-6 yıl oluyor iki oğlum bir kızım var en küçük oğlum lise çağında geçen ay doğum günüydü arkadaşlarıyla kutlamak için çıktılar eve döndüğünde boynunda yara izleri vardı kavga etti sandım diye kavga ettik ablasına sordum ağzından laf aldı mı diye duyduklarım beni şok etti kanım çekildi bir anda oğlumun bir erkek arkadaşı varmış duyunca hemen telefonunu aldım mesajlaşmalarını okudum oğlumla birdaha görüşmemesi için diğer çocuğu arayıp kavga ettim şimdide oğlum evi terk etti başına bir şey gelmesinden korkuyorum ya kötü yollara alet ederlerse evladımı keşke yapmasaydım kendimi affettirmek için ne yapmalıyım?
Oğlum eşcinselmiş evden kaçtı, kendimi affettirmek için ne yapmalıyım??