Sizce Cinsellik Bireylerin Çocuklarının Belli Bir Yaşa Ulaştıktan Sonra Çocuklarına Anlatıp Açıklamalı Mıdır?

Ghostkiller02
Merhabalar değerli arkadaşlar bugün Facebook ta dolanırken bir şey okudum birisi bir grupta Türkiye’de cinsel konuların neden hep ört bas edildiği konusu açıldığında öcü sapkın gibi bakıldığı bu tür konuları ebeveynlerin çocuklarına karşılarına alıp bilgilendirmek bilinçlendirmek için anlatmaları gerektiğini sağdan soldan arkadaş ortamından duyup merak ettiği için yanlış yollara sapmaması gerektiğini ilk aileden öğrenmesi gerektiği görüşünü savunuyordu.

Biliyorsunuz ülkemizde hatta sanal alemde her yerde abazalar sapıklar çok fazla cinsel sarkıntılık yapanlar maalesef ki çok fazla bir insan olarak kendilerini yetiştirememiş iradelerine sahip çıkamayan şeref yoksunları diyorum artık.

Fakat ülkemizin durumu da bu haldeyken cinsellik konularını toplumda çoğu insan bunu konuşmaya konu gibi konuşmaya tartışmaya korkar çekinir oldu bence de haklılar hala tam anlamıyla medeni bir ülke olamadık çünkü.

Çok uzatmadan konuya geçeyim sizce ebeveynler bu konuyu öğretmek ve bilinçlendirmek amacıyla anne ya da baba çocuklarına anlatmalı mıdır yoksa anlatmamalı mıdır hassas konu biliyorum o yüzden sormak istedim hepinizin görüşleri yorumları benim için çok değerli şimdiden teşekkürler KS ailesi 😊
Evet Kesinlikle Anlatılıp Bilinçlendirilmeli Çünkü Arkadaş Ortamından Kulaktan Dolma Şeyler Öğrenip Sapkın Abaza Olmamalı Bilinçlenmeli
A seç
Hayır Kesinlikle Anlatılmamalı Çünkü Cinsellik Özel Hayattır Bunu Belirli Yaşa Geldiğinde Kendi Öğrenecek Yaşayacaktır Bu Tür Konular Özel Mahremiyettir
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
26 gü
Değerli arkadaşlar görüş yorumlarınızı da bekliyorum 😊
Sizce Cinsellik Bireylerin Çocuklarının Belli Bir Yaşa Ulaştıktan Sonra Çocuklarına Anlatıp Açıklamalı Mıdır?
6
2
Görüşünü yaz