Bebekler Hakkında En çok Merak Edilenler🤗

merhaba Arkadaşlar🙋‍♀️ Hepimiz birer Ebeveyn adayıyız ve bebek büyütürken bebeğimizin gelişimiyle ilgili merak ettiğimiz konular...
6 7

Nasıl İyi Bir Anne Olunur?

Merhabalar🙋‍♀️🤍sizlere nasıl iyi anne olunur'la ilgili kısa bir bilgilendirme yapacağım. Umarım bilgilendirici nitelikte olur okurken...
2 6
Deniyor

Biz Pişikle Hiç Tanışmadık! Nasıl mı? Bebeğimin Rahatı İçin Aldığım Pişik Önlemlerini Anlatıyorum!

Ebeveynler toplansın, tecrübeli anne geldi. 🙋‍♀️ Bebeğim için her şeyin en iyisini düşünürüm. Onun cildine kullandığım ürünleri deneme...
60 46

Kardeşler Arasındaki Kıskançlık Sorunları Tedavi Edilebilir Mi?

Erken çocukluktan beri bazı insanların erkek ve kız kardeşleriyle karmaşık ilişkileri vardır. Yetişkinler olarak, geçmiş yılların...
3 9
Deniyor

Bebeğimle Bakım Keyfi: Onun Hassas Cildine Uygun Bir Banyo Rutini Oluşturdum!

Bebeğimle bıcı bıcı zamanına hoş geldiniz, karşınızda yumuk yumuk eller. 🥰 Sebamed “fenomen annenin fenomen bebişi olur” demiş ve...
145 158

Koruyucu Ebeveyn Olmak

Merhaba, İnsanlar genelde sevdiği değer verdiği kişilere karşı korumacı olmayı severler, Bu aile içinde de böyledir ilişkiler arasında...
5 7
Deniyor

Anneler Buraya! Anne Göğsüne Benzeyen, Doğal Emzirme Etkisi Yaratan Biberonla Karşınızdayım

Herkese selam, Bizim ev bugünlerde çok hareketli, ailemize yeni bir üye katıldı. 😍 Çok mutlu olsam da stresli olduğum anlar da oluyor...
87 45

Çocuklar depresyona girer mi?

Depresyona giriyorsa belirtileri neler?
13 15

Yeni eşim çocuklarımı belli etmese de istemiyor sizce ne yapmalıyım?

Sorudada belirtigim gibi istemiyo ben cocugumla ilgili maddi manevi biseg yapmasam hic adiji bile anmiyo evlenmeden oncede basimin...
2 20

Hamilelik belirtileri ?

Arkadaşlar annem bana sen hamilesin gözlerinin içi sararmış dyor ben düşünmüyorum hamile olacağımı çünkü idrar yollarımda çok fazla...
3 4

Hamilemiyim Acilll yorum?

Mrbb arkadaslar 1 bucuk ay önce iliskiye girdim erkek arkadasim korundu... 1 ay önce adet oldum tahmini kanamam vardi ama bu ay adettimi...
2 6

Eşim dışında birinden hamileyim napmaliyim? Kurtaj istemiyorum, yardimci olur musunuz?

Geçen gece kocamla kavga ettim, dısari ciktim ve alkol aldim. Gece küçük bir kaçamak yaşamısim sabah ögrendim 2 erkekle tanismistim...
5 21

Obezite çocuklarda"zeka "Gelişimini Engelliyor Mu?

Isırmalıkkk🤍
2 9

Kadın doğum yaptıktan sonra ilk eş mi görmeye gidilmeli yoksa bebek mi?

Siz önce eşinizi mi görmeye giderdiniz yoksa çoçuğunuzu mu?
9 15

Kızlar hamileyim ailem bebeği istemiyor?

Arkadaşlar 18 yaşındayım benim bi hocam var o 40 yaşinda ondan hamile kaldim aldırmama izin vermedi ailem hamile olduğumu duyunca bana...
3 6

Çocuğunuzun hangi konuda yetenekli olduğunu nasıl anlayabilirsiniz?

Her çocuk belli bir potansiyelle dünyaya gelir. Bu potansiyeli geliştirebilmesi için onu doğru yönlendirmemiz gerekir🤍
6 9

Evlilikte çocuk hemen şart mı?

Ben 5 aylık evliyim fakat çocuk istemiyorum şu an için ama eşim ister istemez dolaylı olarak bu konuyu açıyor sürekli sizce ne yapmalıyım
13 24

Erva ismi guzel mi?

Bir kizim olucak Insallah ve ismini Erva koymak istiyorum fakat esim Fadime ismini koymak istiyor ebesinin ismiymis diye , siz olsaniz...
2 4

Kız çocuğu mu erkek çocuğu mu isterdin?

İkiside çok güzel hayırlı neyse o olsun yeterki sağlıklı hayırlı evlat olsun derim🧒🏻👦🏻👧🏻👶🏻
46 50

Hamilelik Ovulasyon testi ne zaman yapılır ve saati olur mu adet olmadan yapılır mı?

Kızlar dün akşam övulasyon testi aldım bu test sabah mi yapılmalı yoksa akşam mı adetten önce mi yapılmalı sonra mı
2 5

Çınar nasıl isim?

Oğluma düşünüyorum...
14 5

Yeğenim olacak! Hande mi Beste mi daha güzel isim?

Yakında yeğenim doğacak ve bir türlü karar veremedik. Sizce hangi isim daha güzel?
26 20

Sizce hangi renk güzel kararsiz kaldim?

Yorumlara gelin birtanesinin demiri metal rengi digeri ise dore rengi
0 5

Çocuğunuz olsun istiyor musunuz? Cinsiyeti ne olsun isterdiniz?

Erkek çocuğu mu kız çocuğu mu
38 22

Hangi kız çocuk daha güzel?

en güzel kız çocuk aralarında kim
2 5

Çocuk yapmak istemeyen erkek var mı?

ben deçocuk yapmak istemiyorum çocuk hiç istemeyen kcoa bulma şansım var mı?
1 14

Evlilikte çocuk ister misiniz?

Çocuk sizin için önemlimi?
21 16

Öne Çıkanlar

Bebeklerin cildine en uygun pişik kremi hangisidir?

Bebeklerin cildine en uygun pişik kremi hangisidir sizce, bebeğiniz için hangi pişik kremi kullanıyorsunuz ve memnunsunuz? En iyi...
14 2

En iyi gaz damlası hangisi?

Merhaba, 1 buçuk aylık kızım var ve gaz problemimiz var. Acaba hangi damla daha kolay gaz çıkarmasını sağlar? Önerileriniz nedir?...
5 2

Tüpleri bağlanan kadınlar hamile kalabilir mi?

Tüplerim bağlı fakat reglim 7 gün gecikti. Eczaneden gebelik testi aldım, negatif çıktı ama ben yine de şüpheliyim, bilgisi olanlar ya...
7 25

Sünnet sonrası sargı bezi nasıl çıkarılır?

Anneler, çocuğunu sünnet ettiren annelere soruyorum. Sünnetten sonra pipiyi sargı beziyle sarıyorlar, doktor kendi kendine düşer dedi...
3 4

Oğlum 2 yaşında ama konuşamıyor, ne yapabilirim?

Oğlum 2 yaşına girdi hala konuşamıyor istediklerini göstererek ya da bağırarak ifade ediyor. Bizim söylediklerimizi anlıyor...
10 12

Dikkat eksikliği nasıl anlaşılır?

Çocuklarda dikkat eksikliği nasıl anlaşılır?
65 41
BiBilen Cevap Paylaştı

Gebelik sonlandırma?

Merhaba, 6 aylık hamileyim. Bebekte 11. Haftadan itibaren ense kalınlığı, cilt ödemi, mide asidi tespit edildi. Down’dan...
17 14

Kız çocuklarına regl dönemi ne zaman ve nasıl anlatılmalı?

78 19

Bu devirde kaç çocuk dünyaya getirmeli?

bu devirde sizce kaç çocuk maksimum yapılmalı?👀 👧👶👰‍♀️🤵☝️ 😬🥰❤️ Tabi Allah nasip ederse inşallah 🤲
158 129

Anne çocuk ilişkisi arkadaş gibi mi olmalıdır?

Anne ve çocuk arasındaki bağ arkadaş gibi olmalıdır. Yoksa bir sınırı olmalı mıdır bir çizgi mi katilmalidir araya?
97 58
YÜKLENİYOR...