Tecavüz sonucu çocuğunuz olsa yuvaya verir miydiniz?

Gizli Üye
Biri tarafından tecavüze uğradım. Daha tam olarak bunun etkisini atlatamamışken hamile olduğumu öğrendim ve haliyle aldırmak istedim ancak kürtaj için çok geçti. Hiçbir doktor almadı. Ben de doğurur doğurmaz vermek istiyordum. Bu arada aileme bu olanları anlatamadım çünkü babam katil olurdu annem üzüntüden kalbine inerdi. Onlara bir şey olmasın üzülmesinler vs. diye söyleyemedim. Korktum da tabi. Sadece olanları bilen erkek arkadaşımdı. Ve bu süreçte beni yalnız bırakmadı. Bebek doğdu ben aramda bağ oluşursa veremem diye ilk başta yüzüne bile bakmadım. Ama daha sonra ister istemez aramda bir bağ oluştu. Ben şimdi bunu nasıl vereceğim nasıl vazgeçeceğim diye düşündüm. Erkek arkadaşımda istemiyorsan verme her türlü kararının arkasındayım dedi. Bu durum beni bir nebze olsun mutlu etti tabi ama aileme durumu nasıl anlatacağımı bilmiyordum. Önce kardeşime anlattım o da anneme anlatmış. Kardeşim de kararıma saygı duydu ancak annem ısrarla çocuğu vermem konusunda bana baskı yapıyor. Vermezsem bir daha onlarla görüşemeyeceğimi söylüyor. Olayı babam bilmiyor. Annem de öğrensin istemiyor. Erkek arkadaşım da babama olayı anlatıp benimle de evlenmek istediğini söylemek istiyor. Ama dün gece de bebek çok aylayıp uyuyamayınca şu çocuğu ver artık ben sabah işe gitcem kaç gündür uykusuzum bu böyle olmaz vs bir sürü şey söyledi. Ben de bir türlü bebekten vazgeçemiyorum. Babam da olduğum şehire gelmiş benimle görüşmek için ama babamın yanına bile gidemiyorum durumdan dolayı. Hatta bir süredir görüşmüyorum bile bir şey söyleyemeyeceğim için. Bir akıl verebilecek olan var mı?
Tecavüz sonucu çocuğunuz olsa yuvaya verir miydiniz?
4
11
Görüşünü yaz