Hamileyseniz doğurmak zor hatta mümkün degilse kürtaj tek carenizse okuyun?

Hamilesiniz, evli değilsiniz. öğrencisiniz veya çalışıyorsunuz. zor bir durumdasınız. içinden çıkamıyorsunuz. çocugunuzla vedalaşacak mısınız yoksa beraber mi yürüyeceksiniz karar verme aşamasındaysanız beni dinleyin. öncelikle tebrikler mutluluklar. ne güzel icinizde bir hayat var ve kaderi sizin ellerinizde. hadi hayatımizın kahramanı olalım. bebegimizi nasıl yaşatabiliriz bakalim. oncelikle hamile oldugunuzu kimseye anlatmayın. cunku aldir salak misin diyecekler cunku anlamayacaklar. siz annesiniz artık güclu olun. inanın 6 veya 7 aya gelinceye dek karniniz oyle kocamaaan olmuyor. gizleyebilirsiniz. kimse anlamaz. milletin onunde biraz istahiniz var gibi yiyin. aileler de sevinir.6 ay sonra bir yere calışmak icin veya eğitim icin gitmek istediginizi soyleyin. kaybolun ortadan kisaca dayanacaginiz 3 ay. bol giyinin. saglam bir arkadas veya yakininiz varsa ondan yardim isteyin. olmadı bana gelin. her turlu yardım ederim yaninizda olurum kızlar. dogurduktan sonra ne olacak demeyin illa ki babasi cocuga bakmak zorunda devlet her zaman yaninizda. her turlu destegi veriyor. siz yeter ki bebeginizi isteyin. gerisi kolay. aldırınca sorun bitmiyor. saygıniz biter ümidiniz biter. siz bitersiniz. hem anne ölüyor hem çocuk. aklınızin karismasina karıştirilmasina izin vermeyin. aldirinca ne olacak ki? sizin icinizde bir bosluk cocugunuz nereye? atikların icine. mezarı bile yok. suçu ne? varolmak. hicbir bebek bunu haketmiyor. kürtaj asla bir seçenek değil.
Hamileyseniz doğurmak zor hatta mümkün degilse kürtaj tek carenizse okuyun?
8
4
Görüşünü yaz