Anneler evlatlarından vazgeçer mi?

14 yaşındayken maddeye düştüm ailem beni affetti 2 yıl boyunca tedavi gördüm hem maddi hem manevi çok zor zamanlar atlattık ailem benim yüzümden çok çekti maddeyi bir turlu birakamadim arkadaş ortami beni bitirdi ailemi borç batagina surukledim evimden defalarca polisler aldi onlari mafettim her anlamda tam kendimi topladigim zaman onların beni affettigi zaman yine herşeyi
batirdim olaylari ucundan özet gecebiliyorum sadece şu an 22 yasindayim 6 aydır temizim ailemden uzak akrabalarımla kalıyorum iyi bir işte calisiyorum izinli günümde ailemin yanina gidip supriz yapmaya karar vermistimki eski mahallede eski arkadaslarimi gördüm yine herşeyi mafettim sadece alkolün verdiği gazla iyi bir kavgaya tutustuk ailemle ciktim geldim 1 aydir gormuyorum onlari çok özledim telefonlarima bakmiyorlar nefes alamıyorum yaptigim herseyin yeni farkina variyorum hele annemin son söylediği şey beni paramparça etti sen borclarini ödemek için yaklasiyorsun seviyormuş gibi yapiyosun sonra çekip gidiyorsun dedi ben annemi çok seviyorum annem artik o kadar eminki onlari sevmedigime benden gerçekten vazgecerlermi anne evladını affedermi ne olursa olsun onun sesine kokusuna öyle hasret kaldım ki
Anneler evlatlarından vazgeçer mi?
4
9
Görüşünü yaz