Annem beni sevmiyorr?

+5Xper
Annemle küçüklüğümden beri anlasamiyoruz ve bu benim icin cok buyuk bir sorun haline geldi artik kucukken baskalarinin annelerine hep cok ozendim cunku okula girerken baskalarinkn anneleri onlari sarilip operdi ama benim annem asla beni opmezdi simdiye kadar hicbir zaman sacimi oksamadi mesela cok agladim annem beni neden sevmiyor diye bunu onada soyledim ama yemek yapinca para verince anne oldugunu saniyor bir erkek arkadasim olsun hemen babama yetistirdi bir defa alkol icmistim beni dövdü. Şu an 21 yasindayim 8. sinidta mezuniyetim olmustu oraya gelmek yerone anneannemlere gitti bana her konuda basariz oldugumu hicbir seyi yapamayacagimi soyluyor onunla paylastigim herseyi gidip babama soyluyor babamda ne bok yerse yesin banane onlami ugrasicam diyor bana hicbir zaman sarilmadilar annem bana hic annecim bile demedi simdiye kadar mesela eve geldigimde hic hosgeldin demedi yuzume bile bakmazdi hep sen mi geldin derdi herdeyimden hep suphe duydu eve biraz gec gideyim gec dedigimde en fazla 7 bucuk onun icin namussuz oldum hicbir sosyal hayatim yok ben ne yapicam annem beni neden sevmiyoe
Annem beni sevmiyorr?
1
1
Görüşünü yaz