Okul öncesinde çocuklara ne tür eğitimler verilmelidir?

Okul öncesinde çocuklara ne tür eğitimler verilmelidir?

Biliyorsunuz ki çocuklar 5 yaşında okula başlamaktadır. 5 yaşına gelen bir çocuk için okul öncesi nasıl eğitim verilmelidir?

0|0
1012

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1012
  • Dayak eğitimi. Anladıkları en iyi şey o

0|0
    1|0
  • Benim meslegim😊Ilk basta iyi ve merhametli bir birey olmasinı amacliyoruz. Insan ve hayvan sevgisini saygi sevgi gibi degerleri ögretiyoruz.

0|0
    0|0
  • Uzmanlık alanım 😄

0|0
    0|0
  • Sosyalleşmeyi, paylaşımı, düzeni, toplum kurallarını

0|0
    0|0
  • Ah böyle dertlerim olmaz inşallah hiç 😄

0|0
    0|0
  • Resim çizme oyuk oynama filan ya o yaşta bir çocuk ne yapabilir ki zaten sosyal olması için belki diğer çocuklar ile oyun oynamak olabilir

0|0
    0|0
  • Kalem tutmasını çizgi çekmesini renkleri öğrenmesini

kendini herkesden herşeyden korumasnı ezdirmemesini
    yabancılardan uzuk durulması onlardan bişey alınmamasını hatta ve hatta akraba dahi yanlarına çağrdıklarında gitmemesini yanlış bir söz duydumu yanlış bir hareket gördüğümü çekinmeden gelip söylemesini öğretmeliyiz

2|0
    0|0
  • Tabletler ve akıllı telefonlar ellerinden alınmalı

0|0
    0|0
  • Valla bnde 3 yaşında bir cimcime var ne dinliyor ne laf anlıyor sanki o benim anam da bana akıl veriyor bide şu kelimesi yok mu anne sus sus öleceğüm😅😂😂

1|0
    0|0
    • 3gün

🤦gene iyi bugün ipek kıyafetini giydirecem gel diyoruz bize gelmiş ipek ne ne ipek ne diyor kapıyı suratıma kapattı

• 3gün

Ay kıyamam ne tatlı konuşuyomuş oda allah onları bize bağışlasın yokluklarını göstermesin inşallah 🙏

• 3gün

Amin evin neşe kaynağı çocuklar onları ayırmasın mevlam bizden🙏

• Hangi egitim verilirse verilsin okula gidince bozuluyorlar. Egitim sistemi malum

0|0
    0|0
  • ben cocuklarına bakan bir baba olarak ÖNERİM çocuğa aileden biri baksın. Eğer başarabiliyorsanız ya anne ya baba. Ama bakıcı bakmasın çünkü okul öncesi sizlerden alacağı çok bilgi davranış oluyor. Bunlar ille de sözlü olması gerekmiyor. Sizleri izleyerek de bri sürü şey öğreniyorlar. o yüzden aile içinden birinin bakması çok değerli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • El becerileri, sayılar, zeka oyunları, ahlak kuralları, yeme içme dahil diğer görgü kuralları öğretilebilir.

0|0
    0|0
  • Bence uzman birinin görüşü en iyi cevap olacak..

0|0
    0|0
  • Paylaşmayı ve saygıyı öğretmeli

0|0
    0|0
  • Ali Nesin'in de dediği gibi "salacaksın çocuğu" bırak eğitimi istediğini yapsın.

0|0
    0|0
  • Ahlâkı, namusu, saygıyı ve sevgiyi öğretmeliler.

1|0
    0|0
  • Tablet veirlip kafa dinlenmeli

0|0
    0|0
  • cocuklar bııreylerın aynasıdır. bıde ıyı bır alt yapı olustursak cocuklara. gıdecegı okul çevresındekı arkdaslara vs vs uzun hıkaye :D allah yardımcınız olsun bu devırde zor ıyı bır egıtım vermek

1|0
    0|0
  • Okeyle sayıları öğrenmiş biri olarak neyse çocuk sevmem 5 yasia kadar tuvalet egitimini ogrensin yeter la aynstayyyn mi olacak sanki xd

0|0
    0|0
  • Kendilerini koruma eğitimi verilmelidir yabancıların nerelerine dokunup nerelerine dokunmaması gerektiği gerektiğinde kendini nasıl koruyabileceği kimlerden yardım alabileceği problemlerini cesurca yakınlarına anlatmaları gerektiği öğretilmeli.

2|0
    0|0
  • Take a step back and look at the larger picture. The more "diverse" a country gets the more of this you will see. This kind of thing can be laid right at the feet of globalism, nihilism, "multiculturalism" and the loss of tradition. Aside form psych patients who will always be violent a lot of this stuff comes directly from the breakdown of the family and traditional culture.

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşında okula başlanılmasına başlı başına karşıyım. Eskiden 7 yaşında başlardık, eğitim sistemini iyice bozdular.

0|0
    0|0
Yükleniyor...