Arkadaşlar Anneniz, Öz Anneniz Olmasa Üzülür Müsünüz?😞 Öz annem olsa bunu yapmaz!! Annem Benim İçin Kendini Yaraladı😞?

Daha önceden Kulağıma böyle Konuşmalar gelmişti evlatlık, öz annesi değil gibi ama Annem babam bana yalan derler bir şekilde unutmamı sağlardı zaten bununla ilgili yıllardır üzüntü yaşıyordum daha önceden böyle bir girişimde bulunmuştum o günden beri annem bana birşey olacak diye çok Korkuyordu 3hafta önce evde yalnızdım 4tane mektup buldum annemin biyolojik annem olmadığını beni doğuran Kadının babamla yasak ilişkisinden doğduğumu beni doğuran kadının babasının abisinin baskılarından dolayı kendini astığı bunları beni doğuran Kadın yazmış babamda 24sene boyunca saklamış ben bunları okuyunca ne yapcağımı şaşırdım Kahroldum😞annemi aradım anlattım hyr Kızım deyince kapattım mutfakta bileklerimi Kestim kendime geldiğimde annemin omzuna yaslanmış vaziyetteydim siren sesleri geliyordu göz ucuyla ona baktım kazağında eteğinde Kanlar vardı beni öldü sanıp kendini bıçaklamış ambulans görevlileri geldiğinde yine bayıldım Allaha şükür şimdi iyi bunu hangi anne yapar ya?😞senin için canım feda olsun diyor Kendime çok Kızıyorum ama benide anlayın karmaşık duygular içindeyim.
Arkadaşlar Anneniz, Öz Anneniz Olmasa Üzülür Müsünüz?😞 Öz annem olsa bunu yapmaz!! Annem Benim İçin Kendini Yaraladı😞?
5
5
Görüşünü yaz