Hamile kadın çalışmalı mı çalışmamalı mı?

Çalışan anne olmak çok zor. Hele ki bebeğiniz altı aylık ise.

0|2
1121

En İyi Kız Görüşleri

• yani cook riskli bir hamilelik degilse 6 ayliga kadar calisilabilir. 9 ay boyunca sirt üstü yatip kocayi ise gönderip essek gibi calistirmanin anlami yok. en azindan özel hastaneye yatcaksaniz para biriktirin😂 hersey el birligiyle olur. nedense hep hamile kalanlar 9ay evde ne temizlik yapar ne yemek yapar ne kendine bakar ne ise gider. haa bide onla bitmez cocuk dogunca cocukmu agladi telefona sarilip zorla kocayi isten eve getirtmeler olcak oda yetmicek eve alisveris lazm olcak onuda kocaya yaptircan oldu olcak koca gelsin bebise memede versin😂😂😂 durum vahim kizlar cevremde cok gördüm cok itici tarz bu kadinlar. kimseye minnet etmeyin derim ben. hamilelik bir hastalik degildir gebelik bu. benim annem hamileyken dogum yapana kadar yaz kis tarlada calismis. bir cogumuzun anasi öyle yapmistir eminim.. ama cag eski cag degil..

0|0
    0|0
  • Çalışmaya bir engel yoksa çalışmalı. Ben hamileliği inanılmaz zor geçireceğim için 5 aydan sonra falan çalışmam muhtemelen yatarak geçirmek zorunda kalacağım zaten

0|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun zor geçireceğini

• Öyle mi çok geçmiş olsun

• Allah yardımcın olsun baci

En İyi Erkek Görüşleri

• çalışmamali çünkü o iki canlı ve zaten çok değerli bir yükü var onun için zaten icra etmesi gereken kutsal bir mesleği var bir yıllık da olsa çok güzel bir gorevi ve işi var zaten onun bence çalışmamali !!

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

919
  • çalışmamalı hamılelık rısklı bır surec ve dıkkat etmesı lazım cok yormaması lazım kendını

0|0
    0|0
  • Gebeligin gidisatina fore degisen bir durum degilmi?

0|0
    0|0
  • Mecbur kalmadıkça calısmamamlı

0|0
    0|0
  • Doktor ve kişinin saglik durumu belirler herhalde

0|0
    0|0
  • Kendine nasıl iyi hissediyosa öyle yapsın

0|0
    0|0
  • benim kuzenm hamileydi 9 aya kadar çalıştı ama masabaşıydı işi

0|0
    0|0
  • Bir şey sorcam hamile kaldıktan sonra kahverengi akıntı geldi mi?

0|0
    0|1
  • Calissin hatta gitsin tarlada capa yapsin. Masa basi is az gelir.

0|0
    0|0
  • Belli bir döneme kadar çalışmalı çünkü 9 ay da uzun yani hareketsiz yaşam Vs zararlı. Hem de sıkıcı olur zaman geçmez

0|0
    0|0
  • Bir kadin, bebek belli bir aya geldikten sonra, hamilelik doneminde kesinlikle calismamali bence.
    Geri kalan zaman zamanda ise, kendi istegi dogrultusunda ozgur olnali 🤞

0|0
    0|0
  • çalışmamalı

0|0
    0|0
  • Calismamali bnce

0|0
    0|0
  • Son aylarda çalışmasın hatta ortalarında bıraksın bir can taşıyo sonuçta dinlenmesi herzaman en sağlıklısı.

0|0
    0|0
  • Son aylara yaklaşınca çalışmasın bence dinlensin.

0|0
    0|0
  • neden calısmasın calıssın lakin ufak teke problemler cıkar bebekle alakalı ama :) Allah bağışlasın bu arada.

0|0
    0|0
  • Yasal hakları var

0|0
    0|0
  • Çalışmasın

0|0
    0|0
  • Hamile olsada olmasada çalışmamalı bence bayan

0|0
    0|0
  • Devlet belirli bir süre sonra izin veriyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Çalışmamalı

0|0
    0|0
  • İlk 3-4 ay olabilir de, sonraki aylarda çalışmaması daha doğru olur herhalde.

0|0
    0|0
  • çalışmamalı

0|0
    0|0
  • Bence doğuma kadar çalışmamalı risk olabiliyor çünkü masa başı iş değilse hele daha vahim

0|0
    0|0
  • Duruma göre ve yerine göre değişiyor ama bence yinede az çalışmalı

0|0
    0|0
  • çalışmasın..

0|0
    0|0
  • Ben karımı çalıştırmam

1|0
    0|1
  • Bunun bir protokolu yok yamamen amneye kalmis