İstenmeyen gebeliğimden düşük yaptırmaya çalışıyor. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar yazacaklarımı ön yargılarınızı kırarak okumanızı istiyorum sizlerden. Çok yalnızım, kimse de yok konuşabileceğim. Diretti, ya olacak ya da sana inanmıyorum dedi. Biz aslında yazın nikahtan sonra balayına çıkacaktık ve orada olacaktı her şey. Ama böyle yaptı. Daha sonra ilişkinin devamı da geldi...
Ben vicdanen rahatsız hissetmeye başladım, kendisi sürekli Allahtan bahseden bir insandı, ben de imam nikahı yapalım en azından resmi nikaha kadar ben kendimi böyle kötü hissediyorum dedim, agresif davranışlar göstermeye başladı. Kabul etmedi, şahit gerekiyor dedi. O zaman herkes öğrenir zaten dedi. Bunun üstüne ben ayrılmak istedim, kabul etmedi. Ayrılmadık fakat hep benden yana bir ayrılık meselesi söz konusuydu. İstemiyordum onu. Bu konular geçtiğinde ben, imam nikahı olmazsa ilişkiye girmeyeceğimi söylediğimd o gece zorlayarak ve ısrar ederek yaptı ve bunu yaptığında da içime boşaldı. Bunun üzerine Allahın işi, hamile kaldım. İlk önce bebeği istiyormuş gibi yaptı, ben yok şu an olmaz, aldırmak mantıklı diye onun yine oyun yapıp yapmadığını anlamaya çalışım, doğru söylüyorsun dedi. Kürtaj için param eksik çıkar dedim, üstünü tamamlarsın. Tamam dedi...
Arkadaşlar geçen cafe'ye konuşmaya gittik benim içeceğime o karar verdi, garsona direkt bitki çayı istiyor dedi. Ben de beni düşündü diye sevinmiştim, sonra tesadüfen internetten bir baktım ki bu çay düşük yaptırıyormuş. Meğer araştırmış ve benim haberim olmadan içimdki varlıktan kurtulmaya çalışıyor. Bunu da nereden anladın derseniz, tekrar ilişki yaşadık bana yapmadığı kalmadı ve sonrada ben bebeğe bir şey olur mu diye araştırıp aslında cinselliğin, bebek için sakıncalı bir durum yoksa sağlıklı bile olabileceğini okudum. Sonra bana dedi ki "tüh yanlış ata oynamışız". Şok oldum.
İstenmeyen gebeliğimden düşük yaptırmaya çalışıyor. Ne yapmalıyım?
6
8
Görüşünü yaz