Evladı ölen bir annenin, anneliği biter mi😞? Ben bu acıya nasıl dayancam😢? Sizin çocuğunuza zarar verseler ne yaparsınız?

Bundan 1 sene öncesine kadar😢Kızımla alışverişe giderdik, spora giderdik, deniz kenarına giderdik
sergilere giderdik.. Kızım benim ailemdi..
Canımdı.. Bir tanemdi.. Kuzumdu.. Herşeyimdi😞 şimdi burada olsa sıkı sıkı sarılsam, öpsem.. Saçlarını örsem o beğenmese tekrar örsem..😞Hayvan yavrumu nasıl korkuttuysa bana, babasına anlatmadı aynı sınıftan ve en yakın arkadaşımın oğluyla sevgiliymiş Kızım o pisliğin birçok suçlardan sabıkalı ve madde bağımlısı olduğunu öğrenince korkmuş ayrılmış o şerefsiz benden ayrılamazsın diye benim 18yaşındaki yavrumu benden aldı Geçen sene eşim işten eve geliyor Kızımı salonda baygın halde buluyor sağlık görevlileri müdahale etmiş ama yavrum.. Olay yeri inceleme sehpanın üzerinde iğne bulmuş bize ben zaten kendimde değildim bize "intihar" dediler meğer elleri kırılasıca yavrumu yastıkla boğmuş o pisliğin o katilin annesiyle çok yakın arkadaştık aynı lisede okuduk o pislik hapiste benim canım yanıyor şu an ben bunları buraya nasıl yazabiliyorum benim Kızım nerede? Bize ne oldu? Ben Kızımı neden koruyamadım?
Evladı ölen bir annenin, anneliği biter mi😞? Ben bu acıya nasıl dayancam😢? Sizin çocuğunuza zarar verseler ne yaparsınız?
13
14
Görüşünü yaz