Şimdiki çocuklara özgü şeylerden "benim çocukluğumda da olsaydı" dediğiniz ne var?

Şimdiki çocuklara özgü şeylerden
Eski zamana nazaran çocuklara özgü birçok şeyde çeşitlilik arttı. Peki "keşke benim zamanımda da şu olsaydı" dediğiniz bir şey var mı? 👧👦

1|1
179

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

157
  • Çikolata

1|0
    0|0
  • Hic bisey yok bence 90 larin cocuklugu daha iyiydi 🥰😻

0|0
    0|0
  • Bizim nesil daha sansliydi bence simdikilerde sans yok

1|0
    0|0
  • Yok galiba

1|0
    0|0
  • 90 lı yılarda çocuk olmak daha güzeldi. yeni nesil şanslı değil malesef..

1|0
    0|0
  • Bence kendi çocukluğum daha doğal iyiydi.

1|2
    0|0
  • Benim çocukluğumdan şimdiye kalsaydı keşke dediğim şeyler var asıl biz çok şanslıydık

1|0
    0|0
  • Hiç biri... Olmasaydı dediğim çok şey var ama...

1|0
    0|0
  • Keşke şimdiki çocuklar bizim çocukluğumuzdaki gibi eğlenebilseler
    Olmasını istediğim tek şey sağlık konusundakü gelişmeler

1|0
    0|0
  • Bir çok şey var

1|0
    0|0
  • Benim çocukluğumdaki gibi olsaydı diyorum genelde çünkü artık çocuklar oyuncak oynamıyorlar, aralarında muhabbet yok, genellikle içe kapanık yetişiyorlar. Ben şanslıyım bu dönemde doğmadığım için. Ebeveynler genellikle başlarından savmak için ellerine tel veriyorlar. Yazık o çocuklara cidden söyleyecek söz bulamıyorum.

1|0
    0|0
  • Cikolata çeşitliliği

1|0
    0|0
  • E dedim

1|0
    0|0
  • özgüveni derim :) valla çocuk değil, minik insanlar onlar... bizim yerimize annemiz cevap verirdi başkasının sorduğu sorulara, şimdi bir bilmişlik, bir cevaplar, şimdiki çocuklar bir şahane :)

1|0
    0|0
  • Çocuk odası olmasını çok isterdim😇

1|0
    0|0
  • Keşke youtube oldaydı orda “kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar.” Yapsaydım da her gün eve pis gelip duş yapıp çok su harcadığım için evin annesinden devamlı fırça yemeseydim.

1|0
    0|0
  • bu zamandaki hiç birşey çocukluğumda yaşadığım o güzel ve özel anıların yerini tutamaz hala ilk günkü gibi aklımda ama şu zamanda geçmişteki mutluluğun pek kaldığını düşünmüyorum açıkcası

1|0
    0|0
  • Çikolata😭😭😭

1|0
    0|0
  • Benim Çocukluğumda değilde, Şimdiki çocuklarda olmasını istemediğim bir sürü şey sayabilirim, Tablet, Televizyon, Telefon, İnternet, Sorumsuz anne ve baba.

1|0
    0|0
  • Özeniyorum, ben daha sosyal çocukluk yaşadım.

1|0
    0|0
  • Tablet isterdim :)

1|0
    0|0
  • Drone olsaydı çatılara çıkmazdık😃

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...