Bu yaza teyze oluyorum. Bizde diğer kardeşlerimle birlikte gelecek olan küçük bebeğe araba almak istiyorduk hangisini seçmeliyiz?

Bu yaza 2. kez teyze oluyorum :) ilk bebeğine diğer kardeşlerimle birlikte beşik almıştık. Bu bebeğine de güzel bir kullanışlı bebek arabası almak istiyorduk. Ama gel gör ki karar vermekte kafamız iyice karıştı. Bende çözümü KS arkadaşlarımın fikrini alarak değerlendirmek istedim. Küçük bebeğimize hangi bebek arabasını almalıyız ve neden? Fiyatın zerre önemi yok çünkü sürekli kullanacağı için iyi bir şey almak istiyorduk.
Bu yaza teyze oluyorum. Bizde diğer kardeşlerimle birlikte gelecek olan küçük bebeğe araba almak istiyorduk hangisini seçmeliyiz?

1|0
914

En İyi Kız Görüşü

• Prego 2095 çift yönlü olan diğerlerine göre daha iyi duruyor fakat daha iyisini de bulabilirsiniz bence vallahi biz ufakken kız kardeşim için bir bebek arabası almıştı annem baya geniş ve sağlamdı.. Şöyle diyim ondan 3 sene sonra erkek kardeşim doğdu hepimizin arasında 3 er yaş var kız kardeşimle erkek kardeşim üst kısımda oturuyordu ben yorulunca altta eşya koymak için olan yere otururdum 😂 keşke markasını bilseydim ama hiç hatırlamıyorum.. Birde onu başkasına da verdik kullandılar... Bence tekerlekleri kalın ve biraz geniş bir araba oldun daha kullanışlı oluyorlar..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• 800 liradan fazla vermek mantıksız geliyor.
    Hiçbirini beğenmedim. Tebrik ederim.

0|0
    0|0
    • peki bende size şunu söylesem belki ileride başka çocuğu içinde kullanacak veya çocuğu olan birine verecek olamaz mı :) pardonda biz ilk bebeğe 500 liralık aldık çocuğun daha 2 yaşı dolmadan çöpe attık. 5 kuruş fazladan olsun başka çocuklarda kullansın

• Açıklamayı okudum, ürünleri inceledim. Ve görüşümü paylaştım. Ben anlamıyorum, siz niçin bu kadar gerildiniz?

Ürünleri beğenmedim ve ek olarak görüşümü belirttim. Direkt okumadınız demek görüş paylaşan kişiye ayıp. Hadi iyi geceler.

• iyi geceler

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

812
  • Hiçbiri bence daha geniş olanlarını alın özellikle ilk baştaki bebek arabası cok dar hemde daha ucuzlarıda var

0|0
    0|0
  • Kanz petra beğendim güzel bence

0|0
    0|0
  • Cif yönlü olması ve kg biraz yüksek olmalı ve en önemlisi tekerleklerinin tam dönebilmesi ve sürüsünün iyi olması tabi fazla yer kaplamamasi lazım tabi birde hemen kurulabilen birşey olması lazım

0|1
    0|0
  • Baby2Go power Lx kırmızı al hem
    #dahaiyidahakaliteli.

0|0
    0|0
  • A iyidir

0|0
    0|0
  • Kanz'in farkli bir modelini almistik. Epey bir arastirmistim. Cok da pahali bir model degildi o zaman icin ki ihtiyaclarinizi karsiliyorsa Peg Perego vs gibi sirf marka ismine para bayilmaniza gerek yok inanin. Travel system de onemli ve guzel olan pusetin cikip ilk 6 ay boyunca oto koltugu olarak da kullanilabilmesi. Bazi modellerin puseti isofixli oluyor ki daha guvenli, ona dikkat edilebilir. Pusete max. 10. aydan sonra sigmiyorlar zaten o zaman da tek hamleyle baston arabaya donusuyor ki heralde bir 4 yasina kadar goturur bizi o insallah. O yastan sonra da binecegini zannetmiyorum😊

1|0
    0|0
  • En sondaki bana kullanışlı geldi ayrica pek yer kaplamayan tipten gibi duruyo

0|1
    0|0
  • Ne teyze oluyorum ne hala ne anne kısmetimiz mi bağlı bizim ailecek ya😂

0|0
    0|0
  • bence A ama cocuk hep kucuk kalmicak biraz daha buyuk ve genis olsa tasaruf acisindan da iyi olur ilerde degistirmek zorunda kalinmaz diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Fiyatını da yazıyım ki, düşmanlarım çatlasın oh olsun 😂 şaka bir yana bu kadar para verip daha iyi bir şey alabilirsin.

0|0
    0|0
  • al tabii ya bebek kıymetli

0|0
    0|0
  • arabaları var mı ona göre alın

0|0
    0|0
  • Bebek arabasi kullanisli değil araba koltugu olanlardan al

0|0
    0|0
  • Parasi degil kullanışlı mi o onemli zaten dikkat etmeniz gereken bebek arabasinin/pusetin kilosu ve arac bagajlarinda sorun yasamak istemiyorsaniz katlandığnda yeterince ufalabilen modeli secmelisin

0|0
    0|0
    • işte bunu anlamayan çok var hepsi fiyatına takılıyor :D ki zaten marka bunlar ve 2 yıl garantisi var

• en usteki bayanin tuttugu tekerlekleri buyuk olmasi iyi yarin birgun senin olur ablan veya abin sana verir saglam olmasi iyidir

0|0
    0|0
  • Ben size doğan vereyim bu fiyata bu ne kız

1|0
    0|0
  • O parayı çocuga taksan ve ya annesine versen daha çok sevinir bu ne böyle doğan mı alıyosun broodway mı alıyosun

0|0
    0|0
    • bunlar marka ve 2 yıl garantileri var :D bende bilirim gidip 500 600 liraya bebek arabası almayı ama bir işe yaramayacaksa bildiğin parayı çöpe atıyorsun. ki zaten bu bebek arabalarının ortopedik özelliği var

• He öyle desene 5 kişi bir çocuk arabasına giriyonuz demekki 😂😂 bu kadar fakir olunmaz ki arkadaş 😂😂

• Bunun fakirlikle ne alakası var acaba çok merak ediyorum sadece ailecek bir hediye almak istiyorduk kişi başı 500 de az değil zaten

• 3 güzelmiş.

0|0
    0|1
  • Oha araba fiyatlarına bak yuhhh

0|0
    0|0
    • sen ne sanıyorsun 10 lira 100 lira mı :D

• yok be kardeş oyle surekli tasimak da olmuyor cok kucaga alisinca da inmek bilmez 2 yil kucakda zor bir meslek annelik ablam dan cok iyi tecrube edindim 😉😀

• bende anne yarısı olaraktan çok iyi biliyorum :D yeğenimden çok çektim

• mutluluklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...