Bebek mamalarında en iyisi hangisi?

Anne sütü candır. Fakat bazı annelerin sutu yetersiz olduğundan dolayı mama takviyesi yapmak zorunda kalıyor. Peki sizce hangi mama daha iyi?
Bebek mamalarında en iyisi hangisi?
  • Hipp
    A seç
  • Aptamil
    B seç
  • Humana
    C seç
  • Sma
    D seç
  • Bebelac - Smilac
    E seç
  • Golden Goat
    F seç
  • Hero Baby - Evolvia
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|2
66

En İyi Kız Görüşleri

• 2 yaşına kadar emzirdim.

Mamaya ihtiyacı olmadığı halde Bebelac gece muhallebilerinden denemiştim bir defa ve maalesef hepsini yedikten sonra yüzü kızarmaya başladı ve hepsini kustu.

Bir daha da hazır hiçbir şey vermedim.

Doktora durumu anlattığımda bana pirinç unu yap kendin, onu yedir dedi.

Demem o ki hazır gıdalarla o kadar erken tanışılmasına karşıyım.

0|1
    0|0
  • Asiri zayif bebekler icin hipp'i tavsiye ediyorlar. Aptamilde ictikce iyi ama yavas yavas birakiym derseniz resmen bebek cokuyor ve zayıflıyor ben ogluma Bebelac Gold kullandim. ve memnundum cunku asiri kabizlik sorunu vardi ve cok cok iyi geldi ama surekli isal olanlar icin tavsiye etmem bagirsaklari asiri çalıştırıyor. Hero Baby'i kesinlikle tavsiye etmiyorum mahvediyor bebekleri ilk once o mamayi aldik ogluma ve asiri zayifladi çöktü boynu çöp gibi kaldi zavallinin. Durumu olanlar ve bebege alerji yapmiyorsa Golden goat cok iyi keci sütü tozu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Kızımın küçüklüğünde Smilac kullanıyordum. Farklı bir mama türü kullandığımda kusuyordu.

0|1
    0|0
  • Evde yapılan anne maması. Gıda mezunu birinolarak bunu diyorum

1|1
    0|0
    • Nasıl yapılır ve kaç doğumdan itibaren yapılıyor mu? Açıklarsan birçok ebeveyn bilgilenmiş olur.

• Anladım teşekkürler

• sulandır çok çok inceltirsen hazır mama gibi olur kardeşim. ben halen etiket inceliyorum. Amcalar organik diyorlar içinde fruktoz şurubu var. Gıdada çok oyun var anlatmaya kalksam kusarsın

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hepsini yiyorlar bebişler 😊 en guvenmedıgın dersen bebelac derim ama.
    Ucuz etin yahnisi misali 😏
    Biz sma yla basladık. Aptamille devam ettık. Hic de bir sıkıntı yasamadık.

0|0
    0|0
  • Aptamilin daha çok kullanıldığını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • cici bebe büyükler bile yiyor

0|1
    0|0
  • Hipp

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4