Delirecem artik bir care söyleyin lüften?

Cocugum 3 yasinda ama ne atki, bere, eldiven, corap hayatta takmaz aglayarak cikarir bu arada sabaha kadar üstü acik uyuyor sessizce üstünü örtüyorum daha elimi cekmeden üstünden atiyor o derin uykuda nasil hissediyor deli olacam malum kis geldi bu yüzden disari cikamiyoruz yagmur altinda kalsa bile montun sapkasini geciriyorum sinirden deli oluyor cikariyor disari ciktigimizda sadece montu giyiyor disardaki cocuklara bakiyorum atki eldiven nasil giyinmisler tabi bana tuhaf tuhaf bakiyorlar bu sogukta cocugu nasil giydirmis der gibi ama ne yapayim elimde degil nasil alistiracagim yaa
Güncellemeler:
Uyku tulumunuda denedim sabaha kadar uyumuyor saga sola cirpiniyor

0|0
919

En İyi Erkek Görüşleri

• Ayni atkı ve berden sende al birlikte takin bunu oyun gibi gösterebilirsin ona

0|0
    0|0
    • Esim bugün yine söyledi bak bende taktim hadi tak gidelim diyor ama nerdee inat cok inat yok diyor baska birsey demiyor

• Ödül yöntemi uygulayın ya da

• abla bitane tulum al onu giydir bir de çocuk üstünde otorite sahibi biri ona gerekirse kızarak dışarıya çıkarken giyinmesi gerektiğini söylesin tabi çok sert davranmadan ama bu şart birinden korkmalı yanlış anlama dayak anlamında söylemiyorum bakışıyla bile gerektiğinde istediğini yaptırmalı yoksa o çocuk başka şekilde dize gelmez belli ki çok yaramaz ama olsun zamanla düzelecektir Allah kolaylık versin

1|0
    0|0
    • Babasi cok söylüyor bak bende takiyorum sende tak diye ama inat yok diyor baska birsey demiyor kizsa bile yine cikariyor

• Inan öyle inatki dedigim dedik diyor kizsam bile yine yapiyor

• İşte abla vicdanınızdan tam kızamıyorsunuz büyük ihtimal ne diyim insanın çocuğu olunca eli kolu bağlanıyor

En İyi Kız Görüşü

• Adı üstünde çocuk yani bilmiyor neyin ne olduğunı. Sert bir ses tonuyla korkutmadan ama kararlı bir şekilde gözlerinin içine bak bu atkıyı takmak zorundasın de. Yoksa bir daha dışarı çıkartmam seni de. Gerçektende çıkartma takmıosa. Ağlasa bile giymek zorunda kalacak. Çocuğunun üstünde otorite kurman gerek bunlar ufak ama önemli şeylerdir. Bugün atkıyı fırlatır yarın senn lafını takmaz. öyle derin yaralarda açmaz korkma. Bizi küçükken öğretmenlerimiz döverdi hani ne oldu öldük mü? Biraz sert ve kararlı olursan pes etmesi kolay olur çocuk o daha

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu çocuk tam dövmelik 3 yaşında falan demem bir tane kulak çınlaması çaktın mi bir daha sözünden çıkıyor mu bak bakalım.

0|0
    3|0
    • 3 yaşında çocuğa tokat mı atacaksın birader?

• @IIMatthew En büyük kanıt Araplarin yemek yeme tarzıdır. Git Arabistan'a kaşık kullanmazlar ayrıca kanıt sunmama gerek yok Ankara İlahiyatta görev yapan akademisyen insanlara niye peygamberiniz gibi yemiyorsunuz diye azarladı gözümün önünde. Kaşık ms. Romalılar tarafından kullanılıyor hatta ilk insanlar bile deniz kabuğunu kullanıyor bunun teknoloji ile alakası yok. Asıl teknoloji ile alakasi olan şimdiki çocuklarİn bozulması laftan anlamaması. Ayrıca atalarimiz ne der dayak cenneten çıkmıştır der. Bu laf bir anda cikmadi adamlarin uzun deneyimleri sonucu cikiyor. Bak Peygamberimiz ile bizi kiyaslayamazsin onu nasıl tasladıklarını kan revan içinde bıraktıklarını çok iyi biliyorsun. O ne yaptı peki karşılık mi verdi kin mi besledi? Biz öyle değiliz olamayız o adam en kötüye kötülüğe karşı bile karşılık vermedi. Hiçbir insan onun gibi sakin kalamaz olaylara iyilik sevgi ile yaklaşamaz. Öyle dediğin gibi olsaydı Türkiye 'nin durumu bu halde olmazdı.

• aga onun ameline yetişmemiz imkansız ama insanlığından örnek ve feyz almalıyız Ben arapları sevmem Efendimiz sav hariç araplardan nefret ederim efendimizin eliyle yemiş olmasıda ogünün şartıdır şimdiki arap köpeklernin elle yemesi efendimizin sünneti değil gelişememeleridir. Bak ne kadar aciz durumdalar görüyorsun amerikanın altına yatmış inliyorlar müslümanız diye geçinip siyonistlerden hamile kalıyorlar her türlü sapkınlık onlardan çıkmış diye Onlara Peygamber yollamış Rabbim bak ne askeri güçleri var ne bişeyleri ye iç anladın sen sonra tekrar s*çtığını ye dayak cennetten falan da çıkmamıştır dayak yanlıştır aga yanlış merhametsizliktir yeri gelir çocuğa bir bakışın yeter bu dayakla olmaz saygıdan olur dayakla anca arsız ederse benim ailem herşeyi dozunda yaptı dayak da yedim he aklım başıma geldi ama onlarda yeri geldi pişman oldu bu yüzden saygı sevgiden gelir dayaktan değil kardeşim

• Bizimki de takmazdı dışarı çıkarken şapkanı giyersen dışarıya çıkcaz arabayla gezcez diye alıştırdım şimdi şapkasını çıkarırsak kızıyor şapkasız çıkmıyor

0|0
    0|0
  • ateş yapan bir faktör olabilir, kan degerlerine idrar tahliline baktırdınız mı?

0|0
    0|0
  • Güzelce kızmadan konuş onunla
    Ben seni böyle çok seviyorum anneciğim diyerek..

0|0
    0|0
  • Evde klima varsa açin evi soğutsun. - 15 lere kadar indirin. Giyinmeye alısır o zmn belki🤔

0|0
    0|0
  • Bir tokat carpacaksin bak bakalim giyiyormu giymiyormu

0|0
    0|0
  • Ablacim odayı çok sıcak tutun bir şey olmaz uyku sersemi iken giydirin çıkaramaz

0|0
    0|0
  • 2 gün evinizde kombiyi çalıştırmqyın anlar

0|1
    0|0
  • Delirme cocuk piskologa götür ikna olur o

0|0
    0|0
  • cocuk muhtemelen kriptonlu

0|0
    0|0
  • Uyurken tulum giydir açsada üstünü çok üşümez

0|0
    0|0
  • Sıkılıyodur alısmaz bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • Alıştırma
    Akdeniz'e taşın

0|0
    0|0
  • Sıkıntıya gelemiyor

0|0
    0|0
  • Akrep burcu mu

0|0
    0|0
  • gece uyurken tulum giydir uyku tulumu

0|0
    0|0
  • Sizinle acil konuşmam lazım çocuga ters davranmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gece yatmadan önce üstünü örttürmüyorsa uyku tulumu giydir örtmeye gerek kalmaz. Her çocuk aynı olacak değil. Gitmek istemiyorsa giydirme. Ona oyun şeklinde giydirmeyi dene olmuyorsa da olmuyor boşver üzme kendini.

0|1
    0|0
  • Sürekli bildiğiniz doğrulara göre evlat yetiştirmeyin. Şapka takmayan bere takmayan hasta olacak diye bir kaide yok. Çocuk anatomisine göre tepki veriyor. Üşüme hissetmiyor. Sizin yaptiklariniz ona fazla geliyor buna ihtiyacı yok bünyesinin demek ki. Lütfen ısrarcı olmayın. Ne kdr sarıp sarmalarsanız o kadar dirençsiz olur aslında

1|1
    0|0
  • Ben de özellikle ergenlik döneminde böyley (d) im. Asla mont bile giymem annemle çok kavga etmişliğimiz vardır. Ama istemiyorsa giymek bence zorlamayın hayattan soğur sırf bu sebepden annemle kavga ettiğim için çok ağlamışlığım vardır kısaca çocuğu bunaltmayın etrafındaki herkes giyiyor diye o çocuk da giymek zorunda değil

0|0
    0|0
  • Astronotlar var dışarısı için ama evin içindeki için ne yapılabilir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Uyku tulumunu giydir anlamaz bile bizimkiler öyle yapıyolar

0|1
    0|0
  • kapi disina koyu p 1 gece bekletin 😁

0|1
    0|0
  • Demekki üşümüyor

1|1
    0|0
  • Konuş? Hikaye anlat bununla ilgili