Ebeveynlerimizin kopyası mıyız?

Merhaba KScanlar, Armut dibine düşer diye bir laf vardır duydunuz mu? Ebeveynlerimizin aynısı olmak zorunda mıyız, onlardan farklı kişilik özelliklerimiz olamaz mı? Rol model saedece ebeveynler mi olur? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ebeveynlerimizin kopyası mıyız?

0|0
1810

En İyi Erkek Görüşleri

• Kromozomsal olarak her ikisinden de alıyoruz tabi ama bu bizi tıpkısının aynısı yapmaz.

0|0
    0|0
  • Yeme içme konusunda babamai tıtızlıkte de anneme. fızıksel bır benzerlık yok hatta kardeslerıme bıle benzemem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Önce ebeveynler oluyor sonra dısariya acildikca gözlem ve tecrubelrimizle biz oluyoruz ama temel yine ebeveynlere dayali oluyor aile terbiyesi cok önemli dedikleri noktada bu sanırim
    temmeller önemli

0|1
    0|1
  • Hayır. Herkesin karakter yapısı farklı. Benzedigimiz noktalar olabilir. Ama bu aynı olduğumuz anlamına gelmez. Her insan farklıdır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• eline tablet verip mala bağlatırsan çocuğu kopyan olur tabiki

0|0
    0|0
  • Benzediğimiz şeyler var ama ben çok daha farklı biri oldum

0|0
    0|0
  • Babamın aynısıyım

0|0
    0|0
  • Otu cek köküne bak ot neyse kök odur

0|0
    0|0
  • Değilim kopyası

0|0
    0|0
  • hayır değilim

0|0
    0|0
  • Duyduk elbette

0|0
    0|0
  • Kimle büyürsen onun kopyasısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben annemi babamı örnek aldım onlar birbirlerini o kadar çok sever ki bir dakika ayrı kalamazlar
    Veee çocukluğum süper geçti fakat yenilikçi olmamaları eski kafalı oluşları pek ilgimi çekmiyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Benim hastanede karışmış olabileceğime dair espriler yapacakları kadar aykırıyım ben bile şüpheliyim

0|0
    0|0
  • Sima olarak benzemem amma karakter olarak annem gibi merhametli ve yardımsever bir yapıya sahibim. :)

0|0
    0|0
  • Tam olarak olmasa da bana kalırsa % 70 oranında onların kopyasiyiz. Büyüdükçe çoğu özelliği ebeveynlerimizden alıyoruz

0|1
    0|0
  • Kızım benim yaptığım herşeyi taklit ediyor. Ben ona nasıl davraniyorsam o da bebeklerine öyle davraniyo ben babasıyla telefonda nasıl konusuyorsam o da aynısını yapiyor

0|0
    0|0
  • Annemle hic alakam yok farkli dunyalarin insaniyiz hem fiziksel hem ruhsal acidan.
    Babamla daha cok benzerim. Bazi huylarim aliskanliklarim direkt babam. Yuzumde benzer

0|0
    0|0
  • Bireyin kendisini sorgulamasi ile olur farkındalik ama dönem farkı olduğundan aynısı tam olarak diyemeyiz ki zaten

0|0
    0|0
  • Çocukluğumuzu bilmiyorum da. Ebeveynliğimiz ebeveynlerimize benziyor bence.

0|0
    0|0
  • Fizigim ve görünüşüm benzese bile huyumuz benzemesin

0|0
    0|0
  • Alakam yok kendi kişiliğimi çizdim

0|0
    0|0
  • Onlardan aldığımız özellikler vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Ben babamın kopyasıyım huy olarak orası kesin 😂😂