Tamamen size benzeyen bir evladınız olsa, onunla işiniz zor mu olur yoksa kolay mı?

Tamamen size benzeyen bir evladınız olsa, onunla işiniz zor mu olur yoksa kolay mı?
Ailelerimiz zaman zaman yaptığımız bazı davranışlardan dolayı “inşallah senin gibi bir oğlun/kızın olur” diyerek bize kızıyor. Bu davranışlarının sebebi beddua etmek değil anlaşılmayı beklemeleridir.

Peki sadece görsel olarak değil kişisel ve ruhsal özellikler bakımından da tıpkı sizin gibi bir çocuk ile anlaşabilir misiniz?

0|1
4510

En İyi Kız Görüşleri

• Benim çocuğum benim gibi olmayacak çünkü ben ona yeterinceye ilgi, sevgi, bilgi, saygıyı, özgüvenli olmayı öğreteceğim. Böylece de benim gibi bir Evlat olmaz bir kere.

2|3
    0|0
  • Ailem özellikle annem arada der ama içten iyi anlamda söylüyor bunu biliyorum :)

Bende anneme derim sen iyi bir annesin ondan... iyi bir anne olmayı da çocuğun kolay olması sağlıyormuş bir yerde anne olunca anlarsın der bana... belki de gerçekten öyle annem çalışan biriydi genel anlamda hiç zorluk yaşatmadık ona üzmedik...

Bana benzese rahat ederim doğru ama... Çocuğum çok yorulur yıpranırdı ona kıyamam o yüzden benzemesin bir çok yönden bana...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Yakisikliligi olur da karakter olarak benzesin istemem...

0|1
    0|0
  • Kolay olur anasını hergün delirtmek için yeni planlar yaparım 😂😂

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 43

• Evlerden uzak 1 tane beni ben bile kaldıramam insanlığa kötülük hakaret gibi bişey bu 😂😂😂

0|1
    1|0
  • Zor. Ben çok duygusalım. İnandığım şeyin peşinden giderim. Burnumun dikine gitme huyum mevcut.

0|1
    0|0
  • Anlaşamıyorum , çünkü her yönden tıpkı benim aynım. İşin kötüsüde inatlaşma olduğu zaman benim aynım olduğu için ikna olmayacağını biliyorum.

0|1
    0|0
  • Valla huyu aynı benim gibi kızımın, gerçekten şimdi anlıyorum, benim annemin benden neler çektiğini 🙈çok zormuşum ya ben!

0|1
    0|0
  • Oyyy oyyy benim gibi inatçı😀😀😀anası kılıklı😂😂😂

1|2
    0|0
  • Ben zor bir kızım aman benimki de bana benzemesin. Eve bir tane ben yeter

0|1
    0|0
  • Hayır olmaz aksine zor olur aman Allah korusun çocuğum bana benzemesin

0|2
    0|0
  • Ben bana benzeyen çocuğumla daha iyi anlaşacağımı düşünüyorum😏

0|1
    0|0
  • Oğlum aynı ben kAfaya koyduğunu yapmadan uyuyamaz
    Hoş değil keşke benzemeseydi bana

0|1
    0|0
  • Tek hayalim umarım bana benzer böylece hem çok iyi arkadaş hem de harika bir ebeveyn-çocuk oluruz

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    33

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...