Kızlar, Anne olanlar bakabilir mı?

11 aylık bebeğimiz var eşim tekrar hamile hamilelik döneminde emzilmesinde sıkıntı var mı?

0|0
13

En İyi Kız Görüşleri

• İnsan vücudu inanılmaz. Hem süt bezlerini harekete geçiren hormonlar, hem de hamilelik hormonları nasıl aynı anda salgilanabilir? Bence vücut buna izin veriyorsa ve eşin y
    kendini iyi hissediyorsa yapmalı. Doktora danışın beslenme desteği için, eşin yeterli beslenmezse kendi kemik yapısı zayiflayabilir.

0|1
    0|0
  • Hamile ise sütten kesmesi gerekir, zaten 11aylık olmuş bebeğiniz zorluk olmaz

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• En kısa zamanda emzirmeyi kesmesi gerekir. Arkadaş yukarıda faydalı yazmış. yanlış bileği vermiş. Emzirmeden kesme öyle hemen olmayacağı için bebek büyüdüğünde kasılmayı arttırır. Doktora danışsın fakat kesmesi gerekli.

0|0
    0|0
  • Bu konuda herkes emziremez dicek ama aksine emzirmek 2 bebek içinde faydalı. İyice araştırın.

0|0
    2|0
    • Bana da öyle geliyor en azından emzilmenin bir sakıncası yok bence siz tecrübeli misiniz

• Amin hepimizin evladını inşallah 🙏🏻

• Inşallah..

• 11 aylık bebeği sütten kesmeniz gerekli. Devam ederse 2. çocuk için sıkıntılı olur. Gerekli vitaminler alınırsa devam edilebilir ama siz doktora danışın yinede

0|0
    0|1
  • Sütün hem tadı hem de vitamini falan değişir ve önerilmez zaten

0|0
    0|0
  • Haram deniyor dine göre ama doktora sorun bir hormonlar için zararı olabilir

0|0
    0|0
    • Internetten araştırdım bir sakıncası yok deniyor ama etrafimizda her kes bir şeyler diyor..

• Tecrübe bu konuda fayda etmez uzmana danışın

• tamam teşekkür ederim

• Hayır, emzirmemesi lazım. O süt artık değerini yitirdi. Israr ederse. Bebek ishal olur.

0|0
    0|0
  • Anne degilim ama biliyorum emziremez

0|0
    0|0
  • Doktorunuza sorsaniz daha iyi degilmi

0|0
    0|0
  • Diğer bebeğin beslenmesi açısından sıkıntı olabilir. Emzirmesin.

0|0
    0|0
  • Evet hamile kalınca sütün tadı değişir. bebek emmek istemez. mama ve ek gıdaya geçin

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    1
Yükleniyor...