Kürtaj sonrasi hamilelik?

Merhaba arkadaslar 5 gun once 8 haftalik olan bebegimin kalbi durdugu icin kurtaj olmak zorunda kaldim ne kadar beklemem gerek tekrardan cocuk sahibi olmak icin korunmak şart mı? korunmasak bu sorunun tekrar etmesi söz konusu olur mu bilgisi olan cevap verirse sevinirim

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 ay diyor doktorlar ama beklemeden hamile kalanlar da var. Fakat toparlanman ve adetinin düzene girmesi saglıklı hamilelik için önemli

0|0
    0|0
    • Sanirim kontrolumde doktorla konusup durum degerlendirmesi yapmam lazim ona gore davranmam lazim tesekkur ederim yanitiniz icin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence bir kadın doğum uzmanına danış

0|0
    0|0
  • En az iki ay eşiniz korunsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçmiş olsun. Bu gibi konuların cevaplarını uzmanından alman gerek. Durumun çok hassas. Yanlış bir şey yapmanı istemeyiz😀

0|0
    0|0
  • En az 4 ay beklenmeli korunursanız nasıl çocuk sahibi olucaksınız hanım efendi?

0|0
    0|0
    • Cumleyi devrik kurmusum sanirim anlamadiniz kurtajdan sonra korunmam şart mi tekrardan cocuk sahibi olmak icin ne kadar beklemem gerek demek istedim

• Sanirim mantikli olan bu hemen olsun istedigim icin bir umut belki korunmaya gerek yoktur diye dusundum ama kendini toparlamasi icin rahmin belli bir sure gecmesi gerekiyor..

• Hemen olursa bebek tutunamayabilir yerleşemeyebilir rahim şu an yeni bir bebek için uygun değil

• Ay bilgim yok ama coj gecmis olsun canm

0|0
    0|0
  • 2-3 ay bekle doktorun seni yönlendirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...