4 aylik bebek hakkında bilgi almak istiyorum?

4 aylik bir bebeğim var ve uykuya çok zor dalıyor fön makinesi ile uyutuyorum makineyi kapatınca uyanıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bana bu arada hesap yanlış anlaşılmasın eşimin hesabını açtım yanlışlıkla?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Fön makinesini kapatınca uyanması bir şeye odaklı olarak uyuduğunu gösterir. Odak noktasını değiştirin.

0|0
    0|0
    • Ne yapmam lazım peki bir fikriniz var mı

• Onuda denedim ninni dinlettim kendim de söyledim susunca direk uyanıyor yanına telefonu yaklastirmak istemiyorum ne yapacağımı da bilmiyorum sürekli bebeğin basindayim yanlız bırakınca ortalığı yıkıyor

• Telefon koymayın bebeğin yanına. Belki bir müzik kutusu?

En İyi Erkek Görüşü

• Arabada uyuyan bebeklerde araba durduğunda uyanır, bu tip alışkanlıklar edindirmeyin, sizin sesinizle uyumaya alışmalı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelde bu zamanlarinda bebekler böyledir uyku icin aliskanlik kazanirlar. Yani simdi nasil uyutursan belli bir yasa gelene kadar öyle uyur. Sesli ortamda uyuyan bebekler o ses tonunun devam ettiği süre boyunca uyur ses degisince ya da susunca uyanir. Sessiz ortamda uyuyanlarda ufacik bir ses bile olsa hemen uyanirlar. Cocugunuz eger fön makinasıyla uyuyorsa onu müziğe alistirabilirsiniz. Size tavsiyem bebeği yorun gün icinde uyku saatinden önce baya yorun oynatin kucaktan kucaga gezdirirn vs yorulsun sonra beşiğinde ya da emzirirken sessiz uyutmayi deneyin uyumazsa pedagoglarin önerdigi uyutma müzikleri var youtube tan bulabilirsiniz onu acin ve besikge ya da battaniyede esinizle sallayip uyutmayi demeyin. Muhakkak uyuyacaktir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• google play a gir sleep fan yaz orada uyku sesleri açabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...