Anneniz ve babanız doğum gününüzü aklında tutuyorlar mı?

Benim rahmetli babam tam bilmezdi ama annem bilir. Genelde büyüklere sorulduğunda yılını ve ayını bilirler ama gününü bilmezler. :)
Anneniz ve babanız doğum gününüzü aklında tutuyorlar mı?
Peki ya sizin aileniz?
#Ankaralı
#Annebebek

1|0
8323

En İyi Kız Görüşleri

• Benim doğum günüm herkesin aklında sadece anne ve babamın değil 😂😂 küçükken okulda doğum günümden 2 ay önce başlayarak her gün doğum günüm yaklaşıyor diye gezerdim. Bu sayede bir sürü hediye gelirdi 😆😈 ailemde de ablam filan hep yakınırdı benim doğum günüme önem veriliyor diye 😅 🎂🎊

0|1
    0|0
  • Tabii ki yoksa ben doğduklarına pişman ederim zaten 😂😂 ama şöyle bir sıkıntı var pastacı olduğumdan beri kimse bana dogum günümde pasta getırmeye cesaret edemiyor 😩

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Valla geçen gün doğum günümdü biraz yaz tatili kafasında olduğumdan tarih fala npek bakmıyorum gece ansızın şalteri indirip pasta getirdiler. Valla Ailem de olmasa kim hatırlatacak doğum günümü

0|1
    0|0
  • bir ara evde oturuyom gece ışıkları kapatılar bana doğru geliyo anneö pasta almışlar üfle üfle diye azıma sokucaktı
    Lan diyom benim doğum gününe daha var napıyonuz dedim ha dedi kaldı 😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 81

• annem asla unutmaz. doğum saatlerimizi bile bilir. babam gününü bilir ama yılını şaşırıyor bazen, çünkü nüfusta büyüğüm o aklında kalmış sanırım.

0|1
    0|0
  • Hayır bilmiyorlar. Her yıl ablam hatırlatır, aynı tepkiyi verirler

0|1
    0|0
  • Annem saatine kadar bilir babamla görüşmüyorum bilip bilmemesi umrumda değil

0|1
    0|0
  • Ailem beni herseyleriyle ayakta tutuyor dogum gunu tek gunluk.. O bir gune takilip kalmiyorum..

0|1
    0|0
  • Babam ocak diyo annem kar yagiyordu diyo kimlik 15 kasim diyo bir arabamız 13 aralik kesindi diyor ben napayim

0|1
    0|0
  • Hayir hic kutlamadilar ne zamn onu bile bilmiyolarr

0|1
    0|0
  • Hayır aklında tutmazlar çünkü bizde doğum günü kutlama diye bir adet yoktur

0|1
    0|0
  • Benim de senınkı gibi bbm bıknez annem de unutmaz hiç babam bazen yasımı bile bana soruyorum hiç bılmıyo😂😂

0|1
    0|0
  • Hiç unutuyorlar ben söylüyorum bugün benim doğum günümdü diye 🙄

0|1
    0|0
  • Annem 1 ay önceden başlar lafını etmeye:) bitanedir. Babam, yaşasaydı kesin oda hep hatırlardı.

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    71

Erkekler Ne Diyor 21

• Peder bilmez hatta baba tarafından kimse bilmez ama valide teyzeler falan sağolsun her yıl bişeyler yaparlar benim için

0|1
    0|0
  • Bilmezler ama anam derdi sen dogudugunda abin uni kazanmis uni. ye tam gidecekti sen doğmuşsun derdi😀

0|1
    0|0
  • Benim için önemi yok, yıllardır kutlamıyorum, gerek de duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Rahmetli babam hep hatırlar ama mesafeli davranırdı. Annem pek sallamazdi..

0|1
    0|0
  • Tutmuyorlar. Kutlamıyor lar bile.
    😓😟😭😢
    #Marshall Mathers

0|1
    0|0
  • Önemli tarihleri kolay kolay unutmam. Annem ve babam benim doğum günümü bilirler.

0|1
    0|0
  • Tutmalarına gerek yok biliyorlar zor bir tarih değil.

0|1
    0|0
  • Peynir çıkarıyorduk bahar yeni başlamıştı sen dogdun 🙂

0|1
    0|0
  • Şu konuyu hiç açma. Canım çok sıkkın bu konuda...

0|1
    0|0
  • Evet

1|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    11
Yükleniyor...