Unutmak icin herseyi yaptim nasil unuturum !?

Şimdi benim sevgilim vardi normal bir sekilde yuruyodu iliskimiz bir sorun yoktu biz bununla gezmistik falan annemin oldugu yere goturdu birakicakti beni biz bir donduk sevgilimin babasi annesi annem bide biridaha oturuyordu 19 yaslarinda.sevgilim yanimda o karsimdaydi 3-4 dakika kitlenerek bakmisti bize bende icimden bu salak niye bu sekilde bakiyo falan demistim iste megersem annemle beni eve bu goturucekmis biz bunun arabasina bindik dikiz aynasindan surekli goz gize geliyoduk ben rahatsiz olup kafami ceviriyodum bu bizi eve birakmak istemedi annemle cok iyi anlasti hatta anneme anne bile demeye basladi bunun yaninda 40 yaslarinda biri vardi annemle onu biryere birakti banada biz gezelim dedi bende tamam dedim ayip olmasin diye ama agzi oyle iyi laf yapiyorki anlatamam zamanin nasil gectigini anlayamadim biz sahilde yururken elimi falan tuttu ben etraftakiler bakinca rahatsiz oldugum icin tutuyorum dedi (etrafta bir allahin kuluda yoktu) neyse dizime yatti bir ara baya muhabbet ettik falan num. Istedi oda verdi sonra o baska bir sehre gitti surekli beni aramaya mesaj atmaya basladi hatta bana sevgilimin oldugu ilceyi soylerek benim orda sevgilim olsaydi direk ayrilirdimda yok orasi ceklilirmi bilmemne en son beni ondan soguttu ve bende ayrildim neysebiz baya sıkı olduk ben resmen asik oldum hergun onu dusunmeye basladim ve bu bir anda mesaj atmayi falan kesti bende biraktim mesaj atmayan insanin hayatta uzerine gitmem olsem yazmam oylede bir inadim var. Gecen gun buraya geliyordu ama son anda bir sıkıntı cikti bir turlu yollarimiz birlesmiyo unutmak icin ne yapmaliyim kafayi yiyicem yoksa surekli beynimin icinde hickimseye bukadar sacma bir sekilde baglanmamistim tam 8 aydir.
Unutmak icin herseyi yaptim nasil unuturum !?
2
0
Görüşünü yaz