Eski sevgilim... Zor durumdayım :(

iyi akşamlar herkese. gerçekten içinden çıkamadıgım bir konu bu.

Sevgilimle hemen hemen arada tartışmalar olsada güzel giden bir ilişkimiz vardı.Gercekten onun beni sevdiğine inanıyordum. Buluşuyorduk eglenıyorduk ama karakter olarak cok uygun insanlar degildik. O bıraz daha ciddiyet severken ben yeri gelir deli dolu bir insan oldugum için bazı yonlerden benı begenmezdı. Kültür olarakta cok yakın degildik. Ama gonul bu işte. Ailemın baskıları yüzünden ondan ayrılmak istediğimi söyledim. Bu sorunlarımı sana yansıtmak istemıyorum dedım. akşam oldu ayrılalım yazdı, böylesi bizim için daha iyi sürekli sorun çıkıyor falan dedi. Benı facesınden sildi, seni biraz zor unutucam ama böylesi daha iyi biraz ara verelim daha sonra kararımızı konsuruz yazdı. 1 hafta sonra dogum gunuydu mesaj attım , cevap yok.Daha sonra upuzun duygularımı anlatan bir mesaj yazdım sallamadı.Oysaki bir hafta sonra konusup kararımızı verelim diyen oydu. Beni gördüğü yerde uzaklaşıyor, yüzüme bakmıyor. Kaçıyor sanki benden.

Beni bu kadar kolay unutmasını yediremiyorum kendime. Dayanamıyorum. Neden böyle bitirdi anlayamıyorum. Sanırım bensiz cok daha mutlu. Keşke bende onun gibi olabilsem.

Napmalıyım? Herşey onu hatırlatıyor, anılarımız o kadar güzeldi ki. Unutamıyorum.
Eski sevgilim... Zor durumdayım :(
1
0
Görüşünü yaz