Ara veren sevgiliye ne denmeli?

Merhabalar sevgilimle yaklasik 9 aydir cikiyoruz, ancak bu 9 ay icerisinde 3. Ara vermek istemesi, tamam ara veriyoruz yine donuyor beni cok seviyor biliyorum bende onu cok seviyorum ama bazen oyle bir an geliyor ki ara vermek istiyor. Her defasinda kabul ediyorum, baska birini bulmustur garantiye almak istiyordur, veya ayrilmak icin bahane demeyin ben ayrilmak istedim bu sebepten sonra cok ozur diledi agladi falan dayanamadim. Simdi iki gundur ara verdik ama artik dayanamiyorum ya bitsin ya da devam etsin ona ne demeliyim siz olsaniz ne derdiniz ?
Güncellemeler:
+1 yıl
Evet konuştum az önce yaklaşık 40 dakikalık bir görüşme yaptım, ben kurtarmaya çalışsamda o şu an sevgilim var baskısı olsun istemiyorum üstümde dedi, seninle belki yarın belki haftaya belki mezun olunca tekrar çıkmaya başlayacağız dedi. Sonra bunun üstüne dedim ki, ben böyle dayanamıyorum, çocuk oyuncağı değil sonuçta bu. Baya konuştuk en son ara vermeyi kabul edicektim son anda, ben senden sonsuza dek arkadaş kalayım ya böyle olmuyor zorlamanın anlamı yok dedim. Ağladı yine ben seni anldım ded
+1 yıl
Arkadaşlar biliyorum o yarın belki daha erken arayacak kabul edecek ama böylesi daha hayırlı oldu gibi yoksa diğer türlü hep ne zaman nerede acaba, acaba ne zaman bitiricez ara vermeyi baskısı çok yoruyordu beni. Umarım alışırız ikimizde... Belki tekrar dönmek isteyecek ama şartlarım olacak bu sefer. Herkese teşekkürler
Ara veren sevgiliye ne denmeli?
1
4
Görüşünü yaz