Yalan mı söyledi??

Merhaba arkadaşlar 2 aydır Hoşlandığım ama tanımadığım kişinin facebook'unu arıyorum sadece nereli olduğunu biliyorum facebooktan araya araya buldum onu, o zamanlar araştırırken 1 kere görmüştüm ondada yüzünü pek görememiştim ama çok benziyordu fake hesabımdan buna yazdım vs. vs. oturuyorum dedi ve bu aradaiğim kişi yeni taşınan komşum . sordum tam olarak nerde oturyorsun diye biizim binanın karşısındaki yeri söledi bende inandım o bu değil dedim vee başka bir komşuma hoşlandığım komşumu araştırmasını adını felan öğrenmesini istedim o facede çok benzeyen çocuğun ismini söledi bana ve fake hesabımda konuşurken bana senin gözlerin mavi mi dedi gerçektede maviydi ama ben yok dedim acaba bana yalanmı soledi
Güncellemeler:
+1 yıl
gereksizz yorum yapacaksanız hiç yapmayın . lütfeeen !
+1 yıl
hoşlandıgım ama tanımadıgım brını facede arastırdım ve arastırdıgım kısı komsumdu ve komşumu facede arastırıken çok benzeyen bırını buldum ve konustum nerde oturdugunu sordum benle aynı mahallede oturuyormus oturdugun ev nerde dedım bızım evın karsı yerını söledı bırıne arastırtırdım adını öğrensın dıye o benzıyor dıye buldugum facedekıyle aynı ısımdeydı ve bana mesaj attı senın gözlerın mavımı dıye normaldede gözlerım mavıı acaba bana yalanmı söledı sorum bu arkadaslar heycandan yazmadım
Yalan mı söyledi??
4
0
Görüşünü yaz