Üye olmak için koşa koşa gittiğin yer hangisi?

Kızlar koşun, üye olmak hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! Hemen Anket’i cevapla, fırsatı yakala! Sonra da yorumlara koşmayı ve görüşlerini tüm KScanlar’la paylaşmayı unutma.
  • Kızlar, Üye olmak için koşa koşa gittiğin yer hangisi?Her şey hakkında ipuçları yakalayabildiğim kadın siteleri
    A seç
  • Kızlar, Üye olmak için koşa koşa gittiğin yer hangisi?Yaz yaklaşırken dört yanımı saran paniğin ilacı spor salonu
    B seç
  • Kızlar, Üye olmak için koşa koşa gittiğin yer hangisi?Üye olunca indirim ve kampanyalarla bir kez daha kalbimi çalan güzellik salonu
    C seç
  • Kızlar, Üye olmak için koşa koşa gittiğin yer hangisi?Yardım ve dayanışmayla ruhumu doyuran dernekler
    D seç
  • Kızlar, Üye olmak için koşa koşa gittiğin yer hangisi?Hiçbir üyelik için koşmam!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
196

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 196

• Hayata bir sefer geliyorsun ve ardımda içimi rahatlatacak hiçbir iyiliğim yok. Adaletsizliği sevmiyorum, hayvan olsun insan olsun haklarının korunması gerekiyor. Herkes güzel yaşamayı hakediyor. Bunu bazen onlar yapamayorsa birlik olmuş insanlar dile getirmeli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Türk kadınları olarak çok sosyal değiliz o yüzden hiç bir üyelik için koşmam dedim. Sosyalliği sevmiyoruz. İşin komiği arkadaşımızla eğer haftada iki kere muhabbet ettiysek kendi kendimize ben baya baya sosyalim yaa diyoruz.

0|0
    0|0
  • Hicbir uyelik icin kosmam.. uyelikler bana koşsun 😂😂

0|0
    0|0
  • tanımadığım insanların yardimima ihtiyac duymasini bildgim halde uzatmadigim el beni üzer mutlu olmak icin baslkalarinida mutlu etmek gerekiyo bence ne biliyim değişik bir huzur 😊

0|0
    0|0
  • Koşmam sakin sakin yururum belki yurumeyede üşenirim 😂

0|0
    0|0
  • Kadın sitelerine bilgi almak için çok tıkladım işim olunca da hep buradayım. Bu sitede çok şey öğrendim çook.

0|0
    0|0
  • Kendimi sevmem için ya da barışık olmam için.. Kaybetmek vakti değil kazanmak vakti olduğunu öğrenmem için Hayatım için Sağlığım , Kariyerim , Hayallerim İçin.

0|0
    0|0
  • Spor salonlarına dayanamıyorum :)
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Dedikodu siteleri...
    Bir stalker kolay yetişmiyor.

0|0
    0|0
  • Hiçbir üyelik için koşmam açıkçası. :) Acelesi yok ya. :)

0|0
    0|0
  • Işe koşa koşa gidiyorum şu an geç kaldım yafff😁😁😕

0|0
    0|0
  • Hepsinin bir arada olduğu yer olsa ne güzel olurdu <3 Kadın siteleri bir tık daha ilgi çekici ama. :)

0|0
    0|2
  • Bu sitelerde Kadınlığa dair kadınlık hakkında bilmediğim ve öğrenmeyi çok istediğim şeyleri bulmayı umut ediyorum...

0|0
    0|0
  • üye olana ilk alış verişini indirim yapan alış veriş siteleri

0|0
    0|0
  • Canlı sohbet sitesine model aranıyor. İster yüzünü göstersin ister göstermesin sohbet edecek bayanlar. Arkadaşlar facebudur. com

0|0
    0|0
  • yardım etmek guzeldir o nedenle yardim derneklerine kosmak kosarimmm

0|0
    0|0
  • Hic bir uyelik icin kosmam bunlar bos isler ben hayatim icin onemli olan seyler icin kosarim😊

0|0
    0|0
  • Bu sitelere koşa koşa gitmesemde arada bir kadınlarla ilgili kısımlarına bakıyorum...

0|0
    0|0
  • Üyelik peşinde koşmam mesela şu watson şeysine sırf üye olmaktan üşendiğim için katılmadım 😂

0|0
    0|0
  • Yazın spor salonuna gitmeyi çok severim çünkü yazın daha çabuk kilo veriyorum

1|0
    0|0
  • Böyle kuruluşlara maddi manevi yardım etmek gerekir insan manevi rahatlar

0|0
    0|0
  • Çok erinfecim ya hiç bir üyelik için koştuğumu hatırlamıyorum. Öyle rast gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Kafamı kurcalayan sorular olduğunda kadın sitelerine koşa koşa gittiğim doğrudur 😎

1|0
    0|0
  • Spor salonuna koşar adım gitmenin vakti geldi. Yaza bir şey kalmadı sonuçta.

0|0
    0|1
  • çünkü kadınların daha çok konuşmaya ve kendilerini ifade etmeye ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • Beni aydınlatması ve eğlendirmesi aynı zamanda bilgilendirmesii koşmam için yeyer yeterli♥

0|0
    0|0
  • Fazla ilgimi cekmiyolar belkide. belkide bunu başaramiyorlar

0|0
    1|0
  • Yaz yaklaşırken dört yanımı saran paniğin ilacı spor salonu

0|0
    0|0
  • İndirimi seviyorum ve özel müşteri olmayı ayrıcalıklı olmayı ;)

0|0
    0|0
  • Secenekler ilgimi cekmedi

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    166
Yükleniyor...