Ne yapiyim sizce onu

Arkadaslar nasil desem bilmiyorum ama bu sene liseye basladim ve cok zor durumdayim.

Iki kisinin arasinda kalmisim bir cocuk var onceden flort ediyorduk sonra arkadasimla tanismis ve arkadasima da soylemis bn bu kiza tanimak istiyorum felan, iste arkadasim benim arkamdan is cevirdi bir ara benim onu sevdigimi soylemis cocuga , bnde ondan hoslaniyordum o Zaman ama herseye ragmen beni basit zannetmesin diye cunku arkadasim basit onun gozunde gittim cocuga soyledim ben ona oyle bir sey soylemedim oda ben sana karsi hic bir sey hissetmiyorum dedi sonra sarildi cok etkilendim dogrusu simdide beni kiskandiriyo baska kizlarla, bni erkeklerle gordugunde yuz ifadesi degisiyor uzuluyor ya da gormezden geliyor. Bide sigarasi ve ickisi var bnde boylelerinden hoslanmam ama hep aklimda sevmiyorum aklimda sadece Ama ben onun sevgisine inanmiyorum ve sogudum sanirim beni hayal kirikligina ugratti ve umit verio gitti bir tane daha var bni galiba gercekten seviyor konusuyoruz ablasi arkadAsim hic bir kiza bakmiyor ve bana soyledi bn seni seviyorum bnde acik dedim benim aklimda baska biri var oda dedi bn seni her zaman beklerim, yeterki iste bn ona cok deger veriyorum gercekten cok da seviyorum ama sevgili sekildede sevmek istiyorum.. Ama aklimdaki ne olacak? Kafam karisik zaman mi? Beni sevenmi aklimdaki mi ?
Güncellemeler:
+1 yıl
Luutfen cevaplarinizi bekliyorum , acill cokk acill! Kafam cok karisk
Ne yapiyim sizce onu
1
0
Görüşünü yaz