Baylara sesleniyorumm Boyle davranmaniz ne anlama gelirdi?

Sinif arkadaslarimdan biri ki bu erkek yazisirken binevi kucuk çapli flort deklinde kelimeler sergilemesi iste gulusun guzel, Sana yakisiyo Filan demesi daha sonra yanlizligima yakinirlen Ben ne gune duruyorum yanliz degilsin demesi, Vaktin oldugunda ara gezelim her daim burdayim demesi ve ozelikle arkadasim dostum kelimesi uzerine vurguluyarak bisiyler yazmasi daha sonra ders caliscaz die numarami bulup gecenin bir yarisinda aramasi feceye gir die veya herhangi bir nedenle firsat buldukca aramasi ve butun bunlari yapan Adam yuz yuzeyken Sicak samimi ama bazende Selam vermcek kadar meafeli Olmasi derse son dakikalarinda gelip ya da daha once gelip kisa bir sure sonra cikip gitmesi bazende tam tersine konuskan olamasi sakalasmak babinda yolumu kesmesi kafami karistiryo hoslaniyormuki acaba derken bazen cok souk davranmasi kafami karistiriyo, ki hoslanan biri hoslandigini gorebilmek icin elinde oldugu kadar zamanin uzamasini ister onun derse gelmesiyle gitmesi ayni.. Siz bir erkek olarak Boyle davranmanizin nedeni nolabilir? Cunku artik dayanamiyorum gece Ruyamda gordum ve aglayarak Uyandim =( canimi acitmasina izin vermicem bana ne diyorum ama yapamiyorum onu gorunce yine ayni seyler canimi slklyo.. Sizce bir erkegin Oyle davranmasi normalmi?
Güncellemeler:
+1 yıl
Bana yardimci olmicak cevaplar ISTEMIYORUM /:-(
Baylara sesleniyorumm Boyle davranmaniz ne anlama gelirdi?
6
0
Görüşünü yaz