Geri donmek mi istiyor sizce ne olur yardim edin.

Arkadaslar deli gibi sevdgim cocuk bnden yapamiyorum olmuyo diyerek ayrilmisti. ve bu cocuk benim cok yakin arkadasimin arkadasi. arladasim sordugunda neden ayrildin diye ona o cok iyi bir kiz benim hayatim cok berbat ben onu hak etmiyorum onu uzmek istemiyorum demis. bnde kalan akbilimi vermek icin arkadasimla bulustugumuz yere cagirdik dun gece saat 10 gibiydi. akbilini verdigimde nirmal arkadas gibiydik snra arkadasim bizi yanliz birakip gitti. Durakta araba beklerken konusmaya basladik once onun arabasi geldi sen bin dedim seni burda birakip binmem dedi. israr ettim bin usuyeceksin diye senden onemli degil binem bosuna ugrasma dedi. snra bu cocuk bana sarildi sanki hic syrilmamisiz gibiydi o an kokusunu cok ozledigimi farkettim. bir sure oyle kaldik snra kollarini cekti. 10 dk snra bir dha sarildi. kokunu seni cok ozlemisim demek geldi icimden ama diyemedim. arabam geldi bemim tam binerken beni gamzelerimden optu eve gidince mesaj at dedi. ben onu faceden silmistim tekrar ekledim. ve mesaj attim smsim olmadigi icin faceden yazdim. ama cevap vermedi. acaba geri doner mi beni seviyo mu neden sarildi arkadaslar nolir yardim edin cok zor durumdayim
Geri donmek mi istiyor sizce ne olur yardim edin.
4
1
Görüşünü yaz