Oyle arkadaslik sitesinden falan tanismadik.bi bakin hele anlatcaklarima

Tanistigim kisi turk degil ve yurtdisinda.tanistigimiz sitede bilim sitesi gibi birsey.kendisi meslegi dolayisiyla siteye katilmis cok akli basinda biri.yani internetten kiz tavlayayim gibi seyler dusunmuyor.fakat ne olduysa ben bu arkadasin benden hoslanmaya basladigini dusunuyorum.anlatayim bir de siz karar verin,kuruntumu yapiyorum acaba?kendisi telepati konusunda ilerleme kaydettigini soyledi.bende hayir dedim.bunu yapqmiyorsun.karsindakine dusuncelerini aktarabiliyorsun dedim."evet uydu gibiyim.hep yqnlis tarafa donuyorum ama yine yeniden dogru yere ulasiyor sinyallerim"dedi.benimde uyku sersemligi cokmustu ustume heralde.cok alakasiz bir cevap verdim.bana dediki "belki de hayalperestim.ama senin kadar degil.ama sen baska seyler dusunuyorsun benden daha fazla".acikcasi simdiye kadar hic boyle seyler konusmamistik.aslinda konu cok uzun ama kisa keseyim istiyorum.bana bu son soylediklerini yazdi ve uyumaliyim dedi gitti.simdi bir de telepati olayi isin icinde var.cogu zaman aklindan o an gecen seyleri soyledimmi benden korktugunu soyluyor.bu nedenle acikca soylemedi ama bu konusmalar aramizda gecti.simdi ben neredeyse emin gibiyim onun hislerinden ama bu kadar mantikli bir insanin hic gormedigi birine kapilmasi ilginc.normalde hergun en az bir mesaj atardi gunumun nasil gectigini falan sorardi bugun ortalarda yok.zaten bir suredir kendini oyalamak adina spora falan gidiyormus.psikolojik olarak ona iyi gelecegini soyledi.bir ara turkiyeyi ziyaret etmekten falan bahsedince,bende dedimki;buralarda oyle pek gezilcek yer bulamazsin.simdi ben nasil bir yol izleyeyim acaba?biz tanistigimizda bu kadar duygusal biri degildi.genel seyler hakkinda bile konusurken aliniyor?fakat ben bir sekilde hayatimda kalmasini istiyorum.biliyorum uzun oldu ama mantikli biseyler soyleyin ya.acikca konus derseniz onu hic yapamam.zira kendisi zaten acilamiyor belki kaybetmekten korktugu icin.e tabi bende alinmasin diye her konusulani espriyle karistiriyorum.fakat bilmiyorum ne yapmaliyim acaba?
Oyle arkadaslik sitesinden falan tanismadik.bi bakin hele anlatcaklarima
5
0
Görüşünü yaz