#KendiniSev
SEVGİLİLER GÜNÜ

Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?

En değerli hediye mücevher mi çiçek mi; yoksa bu kişiden kişiye değişir mi? Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye alman gerektiğini belirledik, sen de oy ver ve görüşünü paylaş, nokta atışı hediyeni bul. :)

Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?

Not: KizlarSoruyor.com bu anketteki yönlendirmelerden kazanç sağlıyor olabilir.

#SevgililerGünü #HediyeSeçimi

• Aşk denizinde yüzen, her olumsuzluktan bir romantiklik çıkaran, gözlerinde kalpler uçuşan sevgili
    A seç
  • Önüne güller sersen de “bundan ne kadar reçel yapılabilir acaba?” diye düşünen, zıtlıklar listesinde romantikliğin karşısında ismi bulunan sevgili.
    B seç
  • Üç günlük dünyada 5 gün bakım yapan, bir dolabını akla hayale gelmeyecek ürünlerle dolduran sevgili
    C seç
  • “Basmışım aminoasidi, taş gibiyim” felsefesini benimsemiş, ikinci evi spor salonu olan sevgili.
    D seç
  • Selfie tutkunu, gittiği her ortamda eli telefonuna giden, sosyal medya aşığı sevgili.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
97107

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 97

• hiçbiri tutmuyor. buna rağmen rastgele seçtim birini. şipşak fotograf makinesi çıktı. üstüne amozondan önerdi üstüne 68 euroya. are u daşş*k me? n11 den daha ucuza bulurum lan

0|3
    0|0
  • Sewgilim yok ama her insanin ortak yaptigi sey elinde telefon selfie çekmek. Bence boyle insanlara kafanizi kaldirip bir haberleri izleyin demek lâzım. . hayatın özü orda.. shoplu cekilen ya da shopsuz fark yapmaz.. Beyin hücreleri yanmis bir sevgili istemezdim. Bitkisel hayatta gibi ne o öyle.

0|1
    0|0
  • A yı seçtim ama öneri berbat😊

0|2
    0|0
  • Hediye alacağım bir sevdiğim Yok , belki kedime alırım güzel bir hediye 😊

0|1
    0|0
  • Karaktersizlere ne alıcaz

0|1
    0|0
  • Sevgilim yok ve hediye alma derdim de yok muazzam...

0|1
    0|0
  • ayrildik panpa

0|1
    0|0
  • Sevgilim yok

1|1
    0|0
  • Evet manyak bir sevgilim vardı bir zamanlar uzakta olduğum için parfümümü almıştı sabah akşam odasına sıkıyormuş annesi odasına girdiğinde bu koku ne diyince, hiç anne demiş. sonra bana ; "kadın baska bir kadın kokusu duyunca işkillendi evde demişti 😂😂 alsa alsa parfüm falan alıyor erkekler değişiklik yok hep aynı terane 😒

0|1
    0|0
  • Romantizmin karşısında duran sevgili

0|2
    0|0
  • Sevgilim yok ama A dedim:dd

0|1
    0|0
  • Bu soruyu bugun tam 8 kez gordum, evet saydim resmen ya hep pas gectim ama sanki allah isaret yolluyor gorus atayim diye 😂😂😂😂
    Ama soruya verebilecegim bir cevap yok cunku oyle biri yok 😒😒😂
    Olsundu😏

0|1
    0|0
  • Ikincisi...

0|1
    0|0
  • 1. seçenek

0|1
    0|0
  • Bir sevgilim yok o yuzden hediyede alamiyorum.

0|2
    0|0
  • Sevgililer gununu kutlamiyoruz ama ne cikacagini merak ettim

0|1
    0|0
  • Çok doğru 👏ama sevgilim yok 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Sevgilim yoktu bari kendime alayım :D

0|1
    0|0
  • Sagolun bizim adimiza amazon reklamida olsa dusunuyorsunuz 😉

0|2
    0|0
  • Kartal yuvasindan hediye alirim genelde

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    77

Erkekler Ne Diyor 107

• Buluşmalarda fajita combo, biftek, burger yerine lahmacun, acılı adana, çiğ köfte yiyen sevgili. Höh!

0|1
    0|0
  • Cogu kadin cicek sever onunla mutlu olur bence sevdigi cicegi alip, icine "sen benim omrumsun, cicegimsin bir omur benim gonlumde acar misin?" Yazan bir not hos olurdu 😊

0|1
    0|0
  • Çıkan şıkkı hemen alıyorum :D
    A dedim

1|1
    0|0
  • Aşk denizinde yüzen ve romantik sevgili elbette.

0|1
    0|0
  • Beni temsil eden yok aslında

0|1
    0|0
  • benim kriterime uygun seçenek yok

0|1
    0|0
  • Böyle sürekli sinirli özellikle de bana sinirli 😃

0|1
    0|0
  • Aşk fışkıran sevgili...

0|1
    0|0
  • Sevgiliniz de olmaz ki

0|1
    0|0
  • Güzel bir gün yaşatırım, bu ona harika bir hediye olurdu sevgilim olsaydı 😀

0|1
    0|0
  • Seçenek beni mutlu etmedi ama. site para kazaniyor diye sirf sectim.:)

0|1
    0|0
  • Gözlerinden aşk fışkıran sevgili. :):

0|1
    0|0
  • En güzel hediye kitaptır. Keşke şıklara bunu da koysaydınız. Ayrıca kitap hediye almayı ve hediye etmeyi seven bayan candır.

0|1
    0|0
  • Selfy hastası ilk ve eski sevgilim.

0|1
    0|0
  • Önüne güller sersen de “bundan ne kadar reçel yapılabilir acaba?” diye düşünen, zıtlıklar listesinde romantikliğin karşısında ismi bulunan sevgili.

0|1
    0|0
  • Hiçbiri be moruk. :D

0|1
    0|0
  • Onu fotoğraf çekmekten vazgeçirmek yerine bulunduğu karelerde yer almak istiyorsan tıkla!

0|1
    0|0
  • Çünkü artık kızlar sosyal medya da sürekli olarak selfie paylaşıyorlar ve her zaman sosyal medyanın başucunda dururlar

0|1
    0|0
  • A dedim. Niye dedim? Neden dedim? En yakını o geldi :))

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    87
Yükleniyor... ;