#KendiniSev
SEVGİLİLER GÜNÜ

Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?

En değerli hediye mücevher mi çiçek mi; yoksa bu kişiden kişiye değişir mi? Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye alman gerektiğini belirledik, sen de oy ver ve görüşünü paylaş, nokta atışı hediyeni bul. :)

Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?

Not: KizlarSoruyor.com bu anketteki yönlendirmelerden kazanç sağlıyor olabilir.

#SevgililerGünü #HediyeSeçimi

• Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?Aşk denizinde yüzen, her olumsuzluktan bir romantiklik çıkaran, gözlerinde kalpler uçuşan sevgili
    A seç
  • Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın? Önüne güller sersen de “bundan ne kadar reçel yapılabilir acaba?” diye düşünen, zıtlıklar listesinde romantikliğin karşısında ismi bulunan sevgili.
    B seç
  • Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?Üç günlük dünyada 5 gün bakım yapan, bir dolabını akla hayale gelmeyecek ürünlerle dolduran sevgili
    C seç
  • Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?“Basmışım aminoasidi, taş gibiyim” felsefesini benimsemiş, ikinci evi spor salonu olan sevgili.
    D seç
  • Karakterini söyle, onu mutlu edecek şeyi bulalım! Sevgilinin karakterine göre nasıl bir hediye almalısın?Selfie tutkunu, gittiği her ortamda eli telefonuna giden, sosyal medya aşığı sevgili.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
96108

En İyi Kız Görüşü

• Sewgilim yok ama her insanin ortak yaptigi sey elinde telefon selfie çekmek. Bence boyle insanlara kafanizi kaldirip bir haberleri izleyin demek lâzım. . hayatın özü orda.. shoplu cekilen ya da shopsuz fark yapmaz.. Beyin hücreleri yanmis bir sevgili istemezdim. Bitkisel hayatta gibi ne o öyle.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cogu kadin cicek sever onunla mutlu olur bence sevdigi cicegi alip, icine "sen benim omrumsun, cicegimsin bir omur benim gonlumde acar misin?" Yazan bir not hos olurdu 😊

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 95

• hiçbiri tutmuyor. buna rağmen rastgele seçtim birini. şipşak fotograf makinesi çıktı. üstüne amozondan önerdi üstüne 68 euroya. are u daşş*k me? n11 den daha ucuza bulurum lan

0|3
    0|0
  • Evet manyak bir sevgilim vardı bir zamanlar uzakta olduğum için parfümümü almıştı sabah akşam odasına sıkıyormuş annesi odasına girdiğinde bu koku ne diyince, hiç anne demiş. sonra bana ; "kadın baska bir kadın kokusu duyunca işkillendi evde demişti 😂😂 alsa alsa parfüm falan alıyor erkekler değişiklik yok hep aynı terane 😒

0|1
    0|0
  • Hiçbiri. Onun karakterini tarif edicek seçenek bulamıyorum. 'Öküzdür, odundur ama yeri geldiğinde de süper bir sevgili, arkadaş, aile olur.' Seçeneği yok mu?

0|1
    0|0
  • Bu soruyu bugun tam 8 kez gordum, evet saydim resmen ya hep pas gectim ama sanki allah isaret yolluyor gorus atayim diye 😂😂😂😂
    Ama soruya verebilecegim bir cevap yok cunku oyle biri yok 😒😒😂
    Olsundu😏

0|1
    0|0
  • Sevgilim yok ve hediye alma derdim de yok muazzam...

0|1
    0|0
  • İhtiyacının olduğunu söyleyip de bir türlü almaya fırsatı olmadığı herhangi bir şey alırdım. Ona vereceği parayla gerçekten istediği bir şey yapabilir böylece.

0|0
    0|0
  • Hediye alacağım bir sevdiğim Yok , belki kedime alırım güzel bir hediye 😊

0|1
    0|0
  • 🙄 En güzel hediye çiçek kesinlikle. O bana ben ona çiçek alalım her seferinde hediye düşünme sıkıntısı çekmeyelim. 😄

0|1
    0|0
  • Sagolun bizim adimiza amazon reklamida olsa dusunuyorsunuz 😉

0|2
    0|0
  • Adam gibi adamla bunlar yapilir o yuzden bisey diyemiyorum

0|1
    0|0
  • Sevgililer gununu kutlamiyoruz ama ne cikacagini merak ettim

0|1
    0|0
  • Sevgilim yok, ama olsaydı bu seçenekteki gibi odun olurdu.:)

0|1
    0|0
  • Hec ramantik yok hadiye yok bayram ve dogu gun olsa hadiye yok gozel söz yok ben 15sene evli ancak isteyordim bir hadiye olsun

0|1
    0|0
  • Aşk denizinde yüzen het olumsuzluktan bir romantiklik çıkaran gözlerinde kalpler uçuşan sevgili

0|1
    0|0
  • Kucucuk seyler bile beni mutlu eder ben maneviyata daha cok deger veririm.

0|1
    0|0
  • Erkeklere ozel bir soru gibi olmus kndime uygun cevap bulamadm

0|1
    0|0
  • Sevgililer günü travması başladı mı ne tüm yalnızlar ölelim

0|1
    0|0
  • Sırf gifte Vidya Balan var diye. E şıkkını seçtim 😂😂

0|1
    0|0
  • Hicbiri. Benim sevgilim tam bir odun seçeneği yok mu yaa

0|0
    0|0
  • B yi seçtim kahve makinesi çıktı. Doğru eşim kahveyi sever :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    75

Erkekler Ne Diyor 107

• Buluşmalarda fajita combo, biftek, burger yerine lahmacun, acılı adana, çiğ köfte yiyen sevgili. Höh!

0|1
    0|0
  • benim sevgilim olmadığı için sevgiler gününde hediye alamam bir gün sevgilim olursa alacağım hediye pırlanta kalpli kolye veya tek taş yüzük ismi yazılı ve gece romantik akşam yemeği bunları yapardım

0|1
    0|0
  • Editörün Seçimi
    Can yücel sözleri
    Kırma sevdiğin kadını
    Attila ilhan-İlk defa seviyorum
    Can Yücel-Özledim seni
    Biz kadınları hiç sevmedik !
    Ahmed arif-Hasretinden prangalar eskittim
    Benimle yaşlansana
    Can yücel – Bu Da Öyle Bir Aşk
    Can Yücel- Seninle olmanın en güzel yanı

0|0
    0|0
  • Çünkü artık kızlar sosyal medya da sürekli olarak selfie paylaşıyorlar ve her zaman sosyal medyanın başucunda dururlar

0|1
    0|0
  • Seçenek beni mutlu etmedi ama. site para kazaniyor diye sirf sectim.:)

0|1
    0|0
  • En güzel hediye kitaptır. Keşke şıklara bunu da koysaydınız. Ayrıca kitap hediye almayı ve hediye etmeyi seven bayan candır.

0|1
    0|0
  • A dedim. Niye dedim? Neden dedim? En yakını o geldi :))

0|1
    0|0
  • Onu fotoğraf çekmekten vazgeçirmek yerine bulunduğu karelerde yer almak istiyorsan tıkla!

0|1
    0|0
  • Önüne güller sersen de “bundan ne kadar reçel yapılabilir acaba?” diye düşünen, zıtlıklar listesinde romantikliğin karşısında ismi bulunan sevgili.

0|1
    0|0
  • keşke bunları hazırlarken Türkiye'ye teslim edilip edilmediğine de baksaydınız :D

0|1
    0|0

• Buraya not dusuyorum ayna hediye ettigim kizla evlenicem

0|1
    0|0
  • Güzel bir gün yaşatırım, bu ona harika bir hediye olurdu sevgilim olsaydı 😀

0|1
    0|0
  • A diyorum. Romantizm her şeyin üstesinden geliyor... 😎

0|1
    0|0
  • Hediye sevmem ne alırım ne aldırırım onun yerine gitsin bağış yapsın

0|1
    0|0
  • Hic biri... cunku benim asik oldugum kadinin esi benzeri yok.

0|1
    0|0
  • Kucucuk seyler bile beni mutlu eder ben maneviyata daha cok deger veririm.

0|1
    0|0
  • Selfie manyağı ve fotoğraf paylaşım manyağı birine ne hediye alınır ki?

0|1
    0|0
  • Bide sevgilisi olmayanlar diye kutucuk açmalıydın 😒

0|1
    0|0
  • Onun karakteri rose yani güldür. Kendisi gülü kıskandıracak güzellikte zaten

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

Benzer Benceler

Yükleniyor...