Pırlanta yüzük sertifikasını farklı bir şubeden alabilir miyim?

Eşim bana pirlanta yuzuk almisti bayaa zaman gecti ustunden. Yuzugun sertifikasinin eşimde olduğunu saniyordum ama almamış meğer! Boyle birsey nasil olur bilmiyorum. Sahte olma ihtimali yok. Marka bilindik bir marka ve yuzuge baya ödeme yapti.

şu an yüzüğü satin aldiği şehirde değiliz. Mağazanin bulunduğumuz şehirdeki şubesine gitsem sertifikasini istesem verirler mi? Eşimin adı sanı kayitlı orada sonuçta göremezler mi?

0|0
1516

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Sertifika olup olmamasının sizin için neden bu kadar önemli olduğunu anlayamadım. Olur da bir gün lazım olursa satamazsam cinsinden bir çekinceniz mi var? Olmadığını söylerseniz sizi mağdur etmezler.

0|0
    0|0
    • 5-6 bin arasi bir odeme yaptik. Tabiki bu taşın gerceklik sertifikasini isterim. Esim karatini bile bilmiyor. Sözde biliyorum diyir ama soylemiyor denekki bilmiyor. Boyle bir samalik nasil olur ona sinirlendim. Satmayi dusunmuyorum.

• Altın yüzük al içine akik amestis lapis lazuli gibi taşlar taşı taktır. Kazandırmayın şu sahtekarlara. Pırlanta en uyduruk taşlardandır. Sadece bir şirketin tekelinde madenler o yüzden reklamı iyi yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Sertıfıka ne ne ıse yarar kanks

0|0
    0|0
  • Bilindik bir marka olması pırlanta olacağı anlamına gelmez , taş da olabilir mesela swarovski
    D renk en iyi renk zaten , 30 un üstündeyde mutlaka sertifika vardır, yalnız sertifikasız biyere gidip sormanı tavsiye etmem, yanlış anlaşılabiliyo, başıma gelmişti

0|0
    0|0
    • Aldigimiz magazanin şubesine gidecegiz. Yanlis anlarsa anlasin esimin adi sani kayitliydi orada bulsunlar. Sahte olamayacak kadar para verdi eşim.

• Hediyeye bütçeye göre istenen bişey olarak bakmanız garip geldi, çok zengin olsanız da, yoldan bir papatya koparsa bile mutlu olmanız lazım, sahteliği gerçekliği rengi kalitesi vs ne önemi var , düşünerek alınmış bişey var ortada , neyse iyi geceler size

• Pirlanta gibi bir hediye icin butce onemli oluyor. Bu demek degil ki sadece pahali hediye istiyorum her ay mucevher hediye etmiyor adam. Elinde ciceklede geliyor, bazende sevdigim çikolstaylada geliyor mutlu oluyorum. Ama kalkip orjinal birseyin sahtesini alip karsima gececegine hic almasin.

• Göremezler kız ayool

0|0
    0|0
  • Genelde 0.70 karat altına sertifika verilmez
    Yüzüğün içinde kodu yazıyorsa ki kurumsal diyorsunuz yazması lazım ordan bakılır
    Hiç bişe öğrenemezseniz bile yüzük hakkında bilgi almış olursunuz
    Bulunduğunuz şehirdeki şubesine gidin bence ilk

0|0
    0|0
    • Hayir 0,70 degil 0,30 altindakilere uluslar arasi sertifika verilmez. Ama yinede bilgilerinin yazdigi bir kart verilir. Taşı kum tanesi kadar dsndik yuzuklerin bile yaninda kartini veriyorlar.
      5-6bin arasi ödeme yaptigini biliyorum eşimin 0,30 karat vardir yuzuk.

• Neden önemli bu sertifika, satacakmısınız, yoksa diğer kadınlara hava mı atacaksın, bırakın artık maddiyatçılığı.

0|0
    0|0
  • Göremezler

0|0
    0|0
  • Aldığınız yerden adınıza kargo yapılmasını isteyin..

0|0
    0|0
  • sistemi ortak kullanıyorlarsa görebilirler. Ancak yüzüğün kodu felan varsa onu da soracaklardır.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum icime dert girdi sinir oldum ustundende okadar zaman gecti aglicam simdi ya... Sacma sapan iş yapiyor

• Dünya malı bacım sonuçta. Bu kadar takılma. Garanti belgesi yok diye değerini de yitirmez.

• Sanmam

0|0
    0|0
    • Illa aldigimiz magazaya mi gitcez? Mart ayinda anca gidebiliriz. Bakalim

• Sertifika napcaksin

0|0
    0|0
  • Sertifikasız ise zarar edersin

0|0
    0|0
  • Hayret nasıl böyle bir armatörlük yapmışsa...

0|0
    0|0
  • napıcan sertifikayı

0|0
    0|0
    • Herkesin setifikasi var -.- benimkinin karatindan emin degilim adam gibi soylemiyor cunku sadece rengini soyledi.

• Ömürlük bir hediye almış. Yüzüğün yanında Sertifikayı da mi takacaksın

0|0
    0|0
    • Hayir ama kac karat oldugunu soylemiyor nezamandir muhtemelen bilmiyor bile! Yuzugun setifikasini nasil vermezler boyle birsey mi var? Sahte mi degil mi ne bilcez? Dunyanin parasini verdi bide gidip. Marka bilindik ama neden boyle bir durum yaşandi yani sinir oldum. Bide diyordu ki var garantisi beni oldurcek bu

• Şakasına diyorum Kardeşim. Eşin ve sana mutluluklar nice Hediyelere

• Tesekkur ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Sertifikayı neden iatiyorsun

0|0
    0|0
    • Cunku kaç karat oldugunu soylemiyor. Sinir oldum.

• Iste diyorum ya kendide bilmiyor diye dusunuyorum. Insan aldigi yuzugun karatini sormaz mi yaaa... Kaziklanma ya da sahte cikma durumu yoktur umarim ama marka bilindik olmaz gibi geliyor sanki... Aman ne bileyim hele bir vermesinlerde gosteririm ona.

• Sormak aklina gelmemiş olabilir

• Bir sor zalimin kizi hic ömrü hayatimizda pirlanta gördük mü diye vitrinden baksak güvenlikci uzaklastiracak bize sertifika soruyon 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Alabilirsiniz ama tantana yaşamak istemezseniz aldığınız şubeye telefon ile ulaşın bence

0|0
    0|0
  • Üzerinde çok zaman geçmediyse belki olabilir.
    Ama 12 ay üzeriyse biraz zor gibi.

0|0
    0|0
    • 12 sy gecti? Neden zorr... OFF off bu adam beni oldurcekkkkk sertifikasi var diyordu bide kagit magit diyordu mok yok beni delirtcek

• Bu kadar bir rakamla sahte olma ihtimali yok.. bence firma size yardımcı olucaktır. Zaten bilinen büyük markaların bir mühür gibi işaret ya da yazısı oluyor yüzüğün içinde.

• Yarin goturecegim bakalim :/

• Hepimizin pırlanta yüzükler hakkında bir fikri var tabiki (!)
    Hey allahım

0|0
    0|0
  • Olabilir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Pirlantam olmadigi icin soruna cevap veremeyecegim bebeyim

0|0
    0|0
  • Kayitliysa bulunur heralde.

0|0
    0|0
  • Ben neye tam olarak sinirlendiğinizi anladım. Eşinizin size fazla para ödeyip aldım dediği yüzüğün sahte çıkma ihtimali ve sizi kandırmış olabilme ihtimali sanırım

0|0
    0|0
  • Neyin peşindesin yahu

0|0
    0|0
  • Yüzük için sertifika mı veriyolar

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • napcan sertifikayi