Dis guzelik bu kadar önemli mi gercekten??

Ben öncede ya da cocuklumdan beri kiloluydim, akrabalarim kuzenlerim hep dalga geciyorlarda ve ara sira bana laf sokiyorlardi ve beni hep cirkin saf hitc bir sey bilmeyen utangac bir sisko oldumu dusuniyorlardi cunki cok konismiyordum diye ama halbuki ben dedikodudan nefret etim icin konismiyordum SAF filan da degilim dam tersi kornazim herseyi farkindayim hitc bir zaman kimseyi saygisizlik veya terbeysizlik yapmadim ama beni hep yargiliyorlardi. Ben liseydeken okulun en yakisikli erkek bana asik oldu önce fark etmezdim hata inanmadim ama bir kere öyle bir gözlerime baktiki sanki orda bir sey ariyor da bulamiyor sanki, sonra ben bunu kuzenine anlatim resmen dalga geste senin gibi bir sisko niye baksin dedi

Neys sonra ben herkese inat kilo vermeyi basladim 15 kilom fazlam vardi verdim.. Simdiyse etrafimdaki insanlar bir an bana cok deger vermeyi basladilar övmeyi basladilar beni.. SAF dediler benim hakkimda hitc bir sey bilmeyen salak cirkin biri oldumu simdiyse cok akili hanim hanimcik terbeyli saygili biri oldumu diyorlar..

Yani söyle bir dusuniyorum ki simdi aslinda etrafimdaki herkes cok sahte ya da butun insanlarmi böyle ?

Hayatimda sadece o lisede ki cocuk beni oldum gibi sevdi hitc bir zaman kilolarimi takilmadi ona hitc bir zaman yuz vermedim halde 4 sene bekledi beni bu gun sevgiliyiz
Dis guzelik bu kadar önemli mi gercekten??
7
1
Görüşünü yaz