Cok olabilir ama mutlaka okuyun cok onemli

iyi aksamlar, arkadaslar sizden tek istedigim saygi gosterip okuyum mantikli bir cevap vermeniz, simdi ben cok hassas bir kizim 18 yasindayim kucuklugumde cok aci cektim, cok yoksuzluk cektim, her zaman dislandim, sonra yurtdisina tasindik, iste ordaki hayat cok farkli insanlar daha asosial, ve soguk, ilk baslarda hic arkadas edinmedim, bu durum beni cok uzuyordu sonra dersleriyle basim belaya girdi kendime cok stress verdim bu nedenle haftada bir gun normal sohbetim vardi doktorla, bir yil sonra kardesim bana cok buyuk bir yalan soyledi hic olmayan yasamayan birini asik ettirdi bana o insani hic gormeden 1 yil sevdim sonra oyle biri olmadigina dahir suphelendim ve bunu oun yuzune soyleyemiyordum, sonra ogrendimki ben bir yil hic yasamayan birini sevmisim, bu aciyi hep icimde yasadim her gun agliyordum kimseyle olamiyordum okulda, icimde cok buyuk bir aci oldu ve daha cok buyumeye basladi, ama bna o gosteridigi kisiyi cok sevdim. 6 ay sonra bir gun tlf sarji bitmisti ve tam o sirada annemler benim kacirildigimi zannetmisler cunku ben bir gun once ablama anlatmistimki tanimadigim bir adam bana hangi okula gittigimi sordu, oda yanlis yorumlayip annemlere kacirilmis diye anlatmis, tam 1 yil krize girdim ustume baski yaptilar beni com korkuttular, bir ara telefonuma bimedigim numaralar beni ariyordu, iste disariya cikmaz oldum. cok aci cekiyordum ve iyilesmeye basladim sonra yeni bir okula basladim ve orda ablam ve ablamin tanidigi biryle tanistim, o okuldada cok yakisikli bir cocuk var (playboy) cocugu bana ayarlamak istedi ben ilk baslarda istemedim olmaz dedim cunku cok buyuk gosteriyordu ama sadece 18 yasinda, iste tanistik sonra bu cocuk arada sirada bizim yanimizda oturuyor, sonra bana umut verdi sevmis gibi yapti her zaman yanimizda oturdugunda elimi tutuyordu ya da ayagima basiyordu gozlerime derin derin bakiyrdu, sonra cocuga bir seyler hissetmeye basladim ve bnde az karsilik vermeye basladim, sonra aramiz pek iyi oldu ama ogrendimki ablamin arkadasi ondan hoslaniyormus ustune ona asikmis benim haberim yokmus ve o bahaneyle beni kullanmis, sonra bu cocuk cok garip davranmaya basladi bnde konusmak istedigimi soyledim konustuk, iste bir kac soru sordum tai bnden hoslanmadigi soylemeye denk geldi, sana karsi hislerim yok dedi, gozlerim doldu ama kendimi zor tuttum, sonra gitmeden once bana simsiki sarildi hayal kirikligina ugradim,ugratti ben cikma teklif edecegini zannetmistim meger hicbirsey dusundugum gibi gitmedi, bazen dusunuyorumda istedigim hic bir sey olmadi bu hayatta kendimi ovmek gibi olmasin guzelim, fizigimde yerinde, ne sigaram var nede icki asla bulasmam boyle seylere, okula spora giderim sonra eve giderim evdede hep guruldu kavga piskolojim bozulmus, cok yalniz hisediyorum kendimi.. Arkadaslar sizden istedigim ben kotu birimiyim yoksa yimi gordugum dilecilerede para veriyorum daha ne yapabilirim, hersey ustume ustume geliyor, Ve o cocuga dersini vermek istiyorum lutfen tercihlerinizle gelin
Cok olabilir ama mutlaka okuyun cok onemli
3
3
Görüşünü yaz