+1 yıl

Bu olay kafamı kurcalıyor, fikirlerinizi almalıyım; sizce aralarında bir şey var mıdır?

Erkek arkaadasimin cok cok samimi oldugu 2 kiz var bunlarin ikisi kardes..yeri geldi birbirlerine sevgililerini anlattilar, dertlestiler falan filan. O yuzden pek bir suphem yok. Herneyse. Ben bir ara faceboom listemi temizlerken su 2 kizi kendimden sildim. Hani hicbir ise yaramiyorlardi. Ne bir selamlari vardi, ne bir begeni. Hicbir sey. Ertesi gun bir baktim ki onlari sildigim kardeslerden birisi beni engellemis. Bu beni sasirtti cok. Herneyse. Biz uzun bir dönem erkek arkadasimla ayriydik ve sonra baristigimiz donem bunu kimse bilmedi. Erkek arkadasimin feysine girdigim hergun o kizla mesajlari silinmis olurdu. Hemde hergun. Neden sildin derdim sacmasapan seyler soylerdi. Herneyse. Bende birgun dedim iliskimiz herkes ogrensin baristigimizi gel iliski yapalim dedim biz iliski yaptik ve o kardeslerin ikisi iliski durumunu sevgilimden begenip sevgilimi silmisler. Ben cok sasirdim buna. Sonra sevgilimden gizli sevgilimin adresinden mesaj attim neden sildin beni diye, "sana gayenle mutluluklar" yazmiş. Tam bir trip yani. Bimmiyorum ya. Benim aklimi kurcaliyor bu olaylar mantikli gelemiyo. Siz ne dusunuyosunuz? Sizce birsey var midir aralarinda.
Bu olay kafamı kurcalıyor, fikirlerinizi almalıyım; sizce aralarında bir şey var mıdır?
9
1
Görüşünü yaz