Ailemle hayata bakis acimiz ve catistigimiz konulardan cok bunaldim.

Okul ve ozel hayatimdaki sorunlar yetmiyormus gibi ailemin bana anlayis gostermemesi canimi epey bir sıkiyor. Tamam bana her imkani sunuyorlar; arabayi benden baskasi kullanmiyor, okula hergun arabaylagidiyorum ve okulda bazi sorunlarim var. Hem derslerimin zorlugu hemde okulun bogucu havasi beni agresiflestiriyor. Ama ailem bunu anlamiyor her onlari tersleyisimde "araba altinda, teknolojiyle ic icesin herseyin var senin daha ne gibi sorunur olur? Yemek, temizlik isteyen var mi senden? Aksam eve geldiginde odan derli toplu yemek hazir yiyip icip odana tikaniyorsun... " diye uzayip gidiyor bu soylentiler.

Artik nesil farki mi egitimsizlik mi yoksa benim dik kafaliligim mi bilmiyorum ama ailemle hic iletisim kuramiyoruz. Ben artik cok sıkildim bu ddurumdan. Hani diyorum sorun temizlikse yapayim ve soyleme boyle diyincede daha cook sinirleniyor.

Tamam son zamanlarda cok agresifim ama elimde degil. En ufak sesi kalabaligi kaldirmiyor kafam. Annem soylenince ona sus diyip bagriyoruz ve saygisizlik yapmis oluyorum. Psikolojik olarak cokmus durumdayim. Ne yapacagim hakkinda hic bir fikrim yok.
Ailemle hayata bakis acimiz ve catistigimiz konulardan cok bunaldim.
5
1
Görüşünü yaz