Senin “indirime girse de alsam!” diye iç çektiğin şey hangisi?

Kabul edelim; hepimizin uzun zamandır göz diktiği bazı şeyler var, ama elimiz satın almaya bir türlü gitmiyor, canımız şöyle tatlı bir indirim yakalamak istiyor. Vee ne zamandır beklediğimiz o indirimin gelip çattığı gün, “Yılın En Uğurlu Günü” oluyor!

O zaman şimdi hep beraber geri sayıma geçiyoruz; anketimizi cevapladıktan sonra indirime girmesini beklediğimiz şeyleri herkesle paylaşıyoruz!

• En son modeli çıktığından beri rüyalarımdan çıkmayan şu akıllı telefon...
    A seç
  • Kokusu burnumda tüten o çok havalı ama bir o kadar da pahalı parfüm
    B seç
  • Beni arkadaşlarımla sabahlara kadar kapışacağımız günün hayaliyle yaşatan oyun konsolu
    C seç
  • Her yemek yaptığımda hasretle andığım son model mutfak robotu
    D seç
  • Bebeğimle o park senin bu deniz kenarı benim gezmemizi sağlayacak çok şık bir bebek arabası
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

9|14
396381

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadasıma almak istediğim çok güzel bir motorsiklet kaskı var indirime girse anında alırım.

2|6
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En güzel indirim teknoloji indirimidir :) Bir süredir beklediğim indirim fırsatları var, girer girmez gidip alacağım.

2|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 395

• N11. com'dan çok alışveriş yaptım. Hepsinden de çok memnun kaldım. İşlerini iyi yapıyorlar. Yazıcımın kartuşu bitmişti. Kartuşçulara sordum 100 Tl ve üzerinde birçok rakam verdiler. N11. com'da da 100 Tl'ydi. İndirim kuponum vardı onu kullandım. 15 Tl indirimli aldım. Bir de kargo bedava olunca daha da güzel oldu😊

0|0
    0|0
  • Genellikle kozmetik ürünlerinin indirime girmesini bekliyorum. Ya da elektronik eşyaların biraz daha fiyatının düşmesini bekliyorum.

1|0
    0|0
  • Yok aslında zaten indirimlerinizi takip ediyorum kuponlarımı bile kullanmadan alışveriş yapıyorum iyi ki varsın n11 :)

1|0
    0|1
  • Kozmetik ürünleri tabii ki 😃 😃 😃

Ruj, rastık, sürme almam lazım bittiler neredeyse 😃

1|1
    0|0
  • Araba. Ford😍 focus

0|2
    0|0
  • İphone x :/ asdfvhh

1|1
    0|0
  • Urban Decay Heat far paleti 🤧🤧
    İndirime girmeyeceğini biliyor insan ama yine de bekliyor..

1|0
    0|0
  • Parfüm

1|0
    0|0
  • Fotoğraf makinası dslr

0|1
    0|0
  • kerastase şampuan+bakım kremi+bakım yağı+ampul

1|1
    0|1
    • 😂😂😂😂şimdi aklıma ne geldi biliyor musun hani keloğlan çizgifilminde kara vezir tilkiye 100 altını anladım da 100 tavuk ne oluyor onu anlamadım diyor ya seninkide o mesele kerastase şampuan bakım kremi bakım yağı nı anladık ta ampul nedir onu anlamadım 😃😃😃😂😂

• Ooo ampul alırım bir dal

• Chanel coco mademoiselle parfüm indirime girse ben: gidem parfümü alam tek seferde 90 kez sıkam parfümle uyuyam

0|0
    0|0
  • şu an hiçbir şey. Aklımda kalacağına yanımda kalsın o an sevdiysem alırım. Resmen istediğim bir şey yok şu an 😱

0|0
    0|0
  • Çok istediğim bişeyi direk alıyorum genelde kendimi arada şımarttırım 😌 İndirimde de daha fazla alışveriş yapıyorum ihtiyaçım olsada olmasada 😃

0|1
    0|1
  • Xbox öne scorpio indirime girse de alsak😞

0|3
    0|0
  • Penti sutyenleri

0|3
    0|0
  • Hiçbiri

0|1
    0|0
  • Zara da olan kaban ❤️

0|1
    0|0
  • Ne zaman adidasta %80 indirim olur o zaman mutlu olurum işte 😔

0|1
    0|0
  • Parfümleri ve kokuları seviyorum

1|1
    0|0
  • Belki telefonumu yenileyebilirim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    375

Erkekler Ne Diyor 380

• tabiki oyun konsolu :D

0|0
    0|0
  • Indirim istemiyorum sadece turkiyede xenforo lisans satisi yapilsin yeterli, paypal kapandi yurtdisindan lisans bile alamiyoruz yurtdisina swift yapayim desen lisansin yari parasi kadar swift masrafi oduyorsun, paypal geri gelsin baska birsey istemiyorum

0|0
    0|0
  • Size acı ama gerçek 1-2 şey sözliyeceğim dolar yükseldikçe fiyatlar yükseliyor ve yükselmeye devam edecek ama dolar düşünce fiyatlar sabit kalacak ya da çok az aşaya gelir yani doların düşmesi önemli değil satıcının yapacağı indrim önemli -bu arada söylediklerim teknoloji ürünleri için geçerlidir-

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sevgili n11. com'dan

Cep Telefonu indirimi bekliyoruz..

General Mobile serisi olabilir.

Sevgiler

0|0
    0|0
  • Barış, insanlık ve vicdan... Çok pahalı, indirime girer mi acep? :):

3|0
    0|0
  • n11'den genelde saat ve teknolojik ürünleri alıyorum. Hatta bir sürü bonusum da var alışveriş yapa yapa.

1|0
    0|0
  • Kendim için değil de ablam için bebeklerle ilgili eşyaların indirime girmesini isterim. Yeğenlerime bebek bezi yetişmiyor. :)

0|0
    0|0
  • 2 senedir, akıllı telefonumu yenilemedim. Hiç sıkıntısı yok, gerek duymuyorum ama yenisi olsa iyi olur :D

0|0
    0|0
  • Vallah ikinci PARAJUMPER CEKETIMI almak istiyorum ilk aldigim indirimden almistim 980,- euro simdi bir gane gordum indirim olsun diye bekliyorum bekliyorum yine bekliyorum bir turlu idirim olmuyor 😡😤 1600,- euro veresimde gelmiyor. Acaba kosesine leke mi yapsam acama gorunmeyecek bir yerine o zaman mutlaka indirim verirler 😂🙈

0|0
    0|0
  • Şu an için hiçbir şeye ihtiyacım yok.

0|3
    0|0
  • indirimleri beklediğim söylenemez. :-)

0|0
    0|0
  • Drone!

0|1
    0|0
  • Teknolojinin gelişmesi insanların gelişmesine engel oluyor. Nasılmı?
    İnsanlar arasında artık suskunluk başladı. Birisiyle görüşmek yerine ya whatsapp' tan ya da mesaj aracılığıyle anlaşıyor. Karşısındaki eğer ters davranıyorsa O'na açıp konuşmak yerine içinden gelenleri kelimelerle ifade etmeye çalışıyor. Birbirlerini anlayamayan insanlar zaman zaman çıtayı aşıp daha da aşağılık kelimeler bile konuşabiliyor. Oysa ki konuşmak istese ya kıracak ya da arayı bulacak. Çünkü konuşmalarda sevinç, hüzün, hıçkırarak ağlamak, gülmek bile etki ediyor. Çağın teknolojisi Telefon varsa mektup yazar gibi neden ulaşılıyor. Aradaki fark mektup eline aynı dakika içerisinde hatta saniyelerde geçmiyor. İnsanların istekleri sınırsızdır bu sınır her zaman daha da gelişiyor. Çünkü hergün yenilenen teknolojik araç ve gereçler yenisini almaya teşvik ediyor. İndirime girse de alsam dediğimiz telefon ve diğer elektrik ve elektronik malzemeler bile 2. el olarak çok az alıcı buluyor. İnsanlar alışmış ilk benim olsun başkasınınkini niye kulllanayım diyen sayısı azalmaya başladı bile. Kısaca indirime girse de alsam diye içimi çektiğim falan da yok...

0|0
    0|0
  • Birincisi fotograf makinesi ikincisi de laptop suanda laptopa ihtiyacim var ve ben alamiyorum neden fiyat yukseldi nasil yukseldi dolar yuksek vergi yuksek oldugu icin bu kadar fiyat yukseldi

0|0
    0|0
  • Onu bunu boşverde golfu bana ayarla çekilişte.😏

0|0
    0|0
  • Orjinal parfümler oldukça pahalı onun için indirimli olması işime gelir hem kendime alırım hemde eşime sürpriz yapardım

2|0
    0|0
  • belki inanmak zor gelicek ama hiç böyle bir düşünce ya da kaygım olmadı
    param yeterse alırım yoksa almam
    olmasa da olur yani

0|0
    0|0
  • Bir gün fransızların kralı "Hitler"e şöyle demiş
    "Biz onurumuz için savaşırız, sizse malvarlık için, bu çok aşşağılık bir düşünce"
    Hiter:
    "Herkes kendisinde olmayan için savaşır" der...
    -----------------------
    Sözümün özü ben sadece bende varolmayandan istiyorum ^_^

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    360
Yükleniyor... ;