+1 yıl

Derin sırt dekoltesi hakkında fikirlerinizi alabilir miyim ?

nişanlımla ikimiz için önemli olan bir davete katılacağız.

derin sırt dekolteli siyah bir elbise diktiriyorum modeli çok hoş sizlere de danışmak istedim. çünkü bu benim için önemli bir davet.

sırt dekoltesi aynı bu gibi belki bundan çok az daha derindir dekoltesi çünkü bel gamzelerim belli oluyor. link tabi kolları uzun benim elbisemin.

ayakkabı olarak link bu modeli kullanıcam çanta olarak siyah porföy tercih etmeyi planlıyorum küpeler olarakta zümrüt tarzı hafif yeşil tonlarda kullanacağım. sizce nasıl bir kombin şık mı ? bir de benim boyum 170 yani kısa sizce kötü mü durur tabi 13 cm likte topuklu ayakkabıyı hesap edersek :)) kilo olarak şişman değilim 58 kiloyum. sizce bu tarz elbise yakışr mı ?

bir de oje olarak bordo mu siyah mı tercih etmeliyim çok kararsız kaldım saçlarımı büyük yukarıdan topuz yaptıracağım hafif bir makyaj.

biliyorum çok soru sordum ama bu elbiseden nişanlımın haberi yok sizin nişanlınız böyle bir elbise giyse tepkiniz nasıl olur ? benimki biraz kıskançta o yüzden soruyorum. elbiseyi diktiriyorum artık geri çeviremem en azından erkeklerin tepkilerine göre nişanlıma bir savunma hazırlıyım :)) şimdiden bütün yorumlar için teşekkür ederim.

''dobra olun fakat çok olumsuzda yazmayın lütfen
Derin sırt dekoltesi hakkında fikirlerinizi alabilir miyim ?
7
3
Görüşünü yaz