Restoranda hesap ödemeyi unuttuğunuz oldu mu?

Arkadaşlar 2 saat önce Galata'da bir restoranda yemek yedim, çıkarken hesabı ödedim mi ödemedim mi hatırlamıyorum. Ofise gelince bir ara aklıma geldi ne yaptım bilmiyoum, mesafe de az değil. Sürekli işleri düşünmekten unutkanlık oluştu. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
278

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, bir kere oldu. Babamin yeri sandim herhalde, kalktim odemeden yurudum ama fazla yasatmadilar tabii.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• Zor bir durum o "acaba" kuşkusu 🙈 en kötüsüde hatırlayamadığı şeyleri kurcaladıkça daha az hatırlıyor insan 🙈

Öyle bir durum hiç başıma gelmedi sadece bir marketde oldu bu ürünü ödedimi diye kalbım hopladı resmen 😢😂

Kartla ödediysen çıkar ortaya... ya da bir düşünmeye çalış çüzdanından eksildimi?

Çözemesen imkanın varsa bir ara git, belki seni hatırlayan olur... olmadı en azından hellalık alırsın rahatlarsin 😊

0|0
    0|0
    • Kartın ekstresini 1 ark daha söyledi sağolsun bakacağım. Cüzdandaki paralarımı hiç saymam yarıya inince tamamlarım depo gibi, ordan anlayamam :)
      En iyi sormak ve kamera kaydı, onu da 1 ark söledi sağolsun :)

• Oldu ramiz köftede unutmuştum geri dönüp ödedim adamlar da öğrencisiniz diye halden anlayalım diye ses etmedik dedi böyle de düşünceli adamlar

0|0
    0|0
  • olan olmuş ama gidip kamera kayıtlarına baktirabilir ya da sordura bilirsin ve bu her insanin başına gelebilir.

0|0
    0|0
  • bence yarın yine aynı yere yemek yemeye git ve durumu açıkla dün yediğin yemeğin parasıyla birlikte hesabı öde

0|0
    0|0
  • Pastane de olmuştu😂😂tatlımı aldım , birde poşet vardı elimde onu da bıraktım bir saat sonra alsam olur mu dedim tamam dedi.. ben kapıya yöneldim 🙃hanfendi ödemeyi yapmadınız die bir ses.. ben bir utandım 😊 🙈🙈🙈🙈kötü bir duygu sevmedim

0|0
    0|0
  • Telefon ac sor su masadaydim hesap odedim mi hatirlamiyorum

0|1
    0|0
  • sen unutabilirsin ama onlar asla. o yüzden içini ferah tut bence.

1|0
    0|0
  • okuyunca birden gulesim geldi ya 😊 eger iciniz rahat degilse yarin birgun gidip sorabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Bu İstanbul trafiğinde 2 saat yol gitmem gerekecek emin olmam için. O tarafta tekrar toplantı çıkınca gitsem zaman belli değil :(

• o zaman sizde hem sorarsiniz hemde tekrar yemek yersiniz illa toplanti olmasina gerek yok bence 😊

• Onlar seni bırakmızdı içini ferah tut

0|0
    0|0
  • Sen unuttun da bir kjsi bile seni fark etmedi mi

0|0
    0|0
    • Ben emin değilim sadece ama uyaran olmadı

• Yazılımcıyım da bu nerden çıktı ki :)

• :) hikaye gibi anlattın herseyi sen sistemde kodlar ile uğraşma biraz dizelere ver kendini

• Ödememiş olsaydınız mutlaka arkanızdan gelirlerdi bence :) b12 vitamini eksikliği falan olabilir belki bir baktırın

0|0
    0|0
  • Unutsan peşinden gelirlerdi :D

0|1
    0|0
  • Baya geç görmüşüm sorunu. Ama hiç merak etme onlar asla unutmaz hesap ödetmeyi. Ve bence de b12 değerini ölçtürmelisin. :)

0|0
    0|0
    • B12 olayını herkes söylüyor mutlaka kontrol edeceğim.. :)

• Unutkanlık olma ihtimali yükseliyor bu vitamin eksik olduğunda. En kısa zamanda kontrol ettirin. 😊

• hayır hiç başıma gelmedi 😂 ama gitseniz iyi olur

0|0
    0|0
  • Hhahhh odememis olsan ordan cikabilir miydin odetmeddn birakirlar mi rahat ol odemissindir

0|0
    0|0
    • Ödemeden de çıkarım istesem ama hak geçmesini istemem. Tehditle alamazlar benden 1 sakız bile..

• Yani odemesen hemen pesinden cikarlar odemediniz aloooo falan derler onu dmek istedim

• Yok onu unutmadım hiç.

0|0
    0|0
  • Yazık kasaya bakan kişiden kesecekler belki de ya 😂

0|0
    0|0
  • tekrar ugrarsaniz çok iyi olur

0|0
    0|0
  • Ara sor ama unutsan seni oradan çıkarmazlardıki

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçen ay bir arkadaş ile birer kahve içtik. Sonra kalkıp gittik. Tam otelden çıkış yaparken aklıma geldi, geri dönüp ödemeyi yaptım. Adam; "Abi biliyordum geri döneceğini o yüzden seslenmedim arkandan" dedi. :)

0|0
    0|0
  • Karttan odemissindir belki, hesap dökümüne bakabilir misin?

0|0
    0|0
  • Unutkanlıktan çok bu biraz şaşkınlığa giriyor.
    Cebindeki paradan da bilmiyorsan yani durum vahim...

0|0
    0|0
  • olur özellikle kalabalık zamanlarda bilerek ödemem 2 gün sonra geçerken öderim, sıkıntı olmaz genelde

0|0
    0|0
    • tanıdık yer olsa hiç dert değil sık sık uğrarız söyleriz de yabancı yerde o rahatlığı göstermem yanlış anlaşılır bence

• genelde tanıdıktır gittiğim yerler sosyal adamımdır. haklısın belirtmem gerekirdi. düzeltme için teşekkür ederim. Güzel 1 bahşiş herşeyi hallederrr

• 1.400 lira maaş alan garsondan çıkıyor parası. Patrona giren çıkan olmuyor. Git garsonla konuş, dövmezler korkma ( :

0|0
    0|0
    • Zaten dövemezler de 3 kişiye kadar denedim, komşulardan destek alırlarsa bilemem :) Ama kimsenin cebinden benim yüzümden 1 krş eksilmesin, ya emin olayım ya 2. kez vereyim :)

• Kasayla, garsonla konuş bence. Durumu anlat.

• Manavcı da oldu 😂

0|0
    0|0
  • Ödemesen dayak yerdin rahat ol eşek gibi ödetiyorlar.

0|0
    0|0
    • O 1 kere oldu adamlar hem istemediğim şeyler igetirmişti masaya hem de yazmışlar. Geri götürün dedim iptal edemeyiz vs demişlerdi ama inadına ödemedim fazlalıkları :) Öyle bişey olsa sert çıkarım d aolmadı hiç tartışma :)

• O zamn ödemişsindir başka yolu yok.

Yükleniyor... ;